Seks jest zbyt fajny, by uprawiać go przed ślubem – Sylwester Laskowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Seks jest zbyt fajny, by uprawiać go przed ślubem


 
Konferencja wygłoszona podczas III Spotkania Młodzieży Zamojsko-Lubaczowskiej Exodus Młodych w Zwierzyńcu – sierpień 2012 r.
Więcej informacji: www.exodusmlodych.pl

 
obrazek=> CIERPLIWOŚCI, MÓJ MAŁY! SEKS JEST ZBYT FAJNY, BY UPRAWIAĆ GO PRZED ŚLUBEM… – Sylwester Laskowski -Sylwester Laskowski w książce „Cierpliwości, mój mały!” otwarcie i bez kompleksów wypowiada się na temat wartości czystości przedmałżeńskiej i małżeńskiego seksu, dając przy tym osobiste świadectwo wytrwałego i radosnego oczekiwania na miłosne spełnienie u boku ukochanej żony…..

 

Sylwester Laskowski – Seks jest zbyt piękny, by uprawiać go przed ślubem


 
Nagranie: Seks jest zbyt piękny, by uprawiać go przed ślubem. Prelekcja wygłoszona na Spotkaniu Młodych „Golgota Młodych”, Serpelice, 2007.
 

obrazek => Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą– Wahasz się co do swojego uczucia? Zadajesz sobie pytanie czy to jest miłość, czy to tylko przelotne zauroczenie, a może przyjaźń? A może nie wiesz, jak zdobyć serce swojej sympatii? Dzięki przeczytaniu tej książki zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na zbudowanie wspaniałego małżeństwa. Korzystając z zawartej w tej książce wiedzy, zbudujesz trwałe relacje oparte na prawdziwym fundamencie. Będziesz wiedzieć, jak rozwiązywać pojawiające się konflikty i wyciągać z nich wnioski, aby Twój związek był jeszcze silniejszy. Przeczytaj tę książkę i zacznij już dziś pracować nad swoim związkiem!….
obrazek=> Problemy z seksualnością. Odpowiedzi na dylematy młodych chrześcijan -Ks. Marek Dziewiecki – W tej książce znajdziesz odpowiedzi na autentyczne pytania na temat seksualności stawiane przez młodych ludzi. W swoich odpowiedziach ks. Marek Dziewiecki nie głosi kazań, nie moralizuje….
obrazek=> Warto zadbać o te sprawy – Jacek Pulikowski -Jacek Pulikowski mówi, jaką postawę należy przyjąć, aby seks nas nie pokonał, lecz byśmy mogli wygrać dobre życie i szczęście w „tych sprawach”. Książkę tworzą krótkie teksty wyjaśniające wiele zjawisk z dziedziny płciowości. …
obrazek => Porozmawiajmy spokojnie o… tych sprawach – Ks. P. Pawlukiewicz„Pewnego razu zapytał mnie ktoś: „O jakie sprawy tu chodzi?” O te! Tak, tak! Właśnie o te, o których myślisz. Którymi ludzie interesują się od dzieciństwa do późnej starości. Gdy w żeńskiej szkole średniej zaproponowałem dziewczętom, by anonimowo, na kartkach zadawały pytania na dowolne tematy, to trzy czwarte poruszanych zagadnień dotyczyło właśnie seksu…”

dr Sylwester Laskowski – naukowiec, specjalista w dziedzinie negocjacji i wspomagania decyzji, wodzirej i muzyk, założyciel i lider formacji artystycznej J.C. Hopa Project i Grupy imprezowej Double Wings, redaktor serwisu Jaś i Małgosia, prywatnie: mąż i ojciec.
Źródło: www.jim.org.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Laskowski Sylwester, Miłość, czystość, RCS, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Relacje damsko-męskie, Świadectwa video i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.