Rekolekcje przed bierzmowaniem

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Przed bierzmowaniem – ks Michał Olszewski


 
Triduum przygotowujące bezpośrednio do przyjęcia sakramentu bierzmowania, wygłoszone w roku 2010 dla młodzieży z parafii NSPJ w Krakowa-Płaszowie. Kazania zostały wygłoszone przez ks. Michała Olszewskiego.

 
ks. Michał Olszewski SCJ – ceniony kaznodzieja, rekolekcjonista, egzorcysta diecezji kieleckiej. slowopana.com
 
Więcej homilii ks. Michała Olszewskiego => TUTAJ <= kliknij

 
 

obrazek => Po co bierzmowanie? – Ks. Piotr Pawlukiewicz -Myślę, że bardzo wielu z tych, którzy sakrament ten mają przyjąć, albo nawet już go przyjęli, gdzieś w głębi serca zadaje sobie pytanie: a w zasadzie to po co jest ten sakrament? Bo po co jest chrzest, komunia, to wiadomo …
obrazek => Bierzmowanie – dlaczego i jak? – ks. Winfried Wermter – Co należy uczynić, aby ogród serca miał dobre warunki dla przyjęcia Ducha Świętego? Pozycja ważna dla wszystkich, którzy przygotowują się do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej….

obrazekkliknij => Po co bierzmowanie? – Ks. Edward Staniek – Żyjemy w świecie, który nie szuka mądrości. U jego podstaw stoi błędne założenie, że każdy, kto kończy szkołę podstawową, jest już mądry. Nic więc dziwnego, że na co dzień zbieramy owoce głupich decyzji, a życzenie komuś mądrości jest traktowane jako ubliżenie. Oddając tę książkę w ręce bierzmowanych, chcemy zaprosić ich do refleksji nad Księgą Mądrości. Zawiera ona bowiem podstawowe założenia mądrości, jakiej Bóg chce nauczyć wszystkich, którzy się z nim liczą; wszystkich, dla których On jest najwyższym autorytetem…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Działanie Ducha Świętego, ks. Olszewski Michał, PAN JEZUS, Rekolekcje przed bierzmowaniem i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.