ABORCJA – FAKTY I MITY – konferencje (fakty naukowe i argumenty merytoryczne)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Konferencje z cyklu „Poruszyć Niebo i Ziemię” pt.: ABORCJA – FAKTY I MITY – zorganizowane przez Akademickie Stowarzyszenie Katolickie „Soli Deo”

 
Wydaje ci się, że już wszystko wiesz na temat aborcji? Masz już wyrobione zdanie na ten temat?
 
Pewnie myślisz, że wysłuchanie konferencji „Aborcja – fakty i mity” to będzie dla Ciebie strata czasu.
 
To błąd!
 
Jeśli jesteś przeciwnikiem aborcji warto abyś obejrzał konferencję po to by poznać całą gamę argumentów merytorycznych i naukowych (w ogóle nie odwołujących się do religii) przeciwko aborcji . Jeśli chcemy kiedykolwiek rozmawiać ze zwolennikami aborcji albo osobami mającymi wątpliwości – musimy być świetnie przygotowani merytorycznie do rozmowy inaczej nikogo nie przekonamy.
 
Jeśli masz wątpliwości np. uważasz , że kompromis obowiązujący w Polskim prawie to rozsądne rozwiązanie to zapraszamy Cię tym bardziej! Nie będziemy nikogo nachalnie indoktrynować, a przedstawimy jedynie obiektywne fakty naukowe i inne argumenty merytoryczne. Może Cię przekonają, może nie, ale na pewno warto byś je poznał, jeśli chcesz być uczciwy w swoich osądach, a nie bazować tylko na stereotypach pojawiających się w mediach.
 
W ramach konferencji jest pięć wykładów tematycznych (każdy po 30 min.), które poprowadzili wybitni specjaliści z różnych dziedzin nauki:
 
Czy płód to człowiek? Ocena Medyczna – dr hab. Joanna Dangel
Aborcja w ocenie etycznej – prof. Zbigniew Stawrowski
Wpływ aborcji na psychikę kobiet – psycholog Sylwia Kuczyńska
Jak zapobiegać aborcji, jak pomagać kobietom – dr inż Antoni Zięba
 
www.solideo.pl, okiemstudenta.sggw.pl
 

Czy płód to człowiek? Ocena Medyczna – dr hab. Joanna Dangel


 

obrazek=> Interes z aborcją. Kto zarabia na zabijaniu? -autor: Alexandra Linder -Książka zawiera fakty, które nigdy nie ujrzały światła dziennego! Po publikacji tej książki podniesie się wielki krzyk. Napisanie jej było jednak koniecznością. Wszystkie podane tutaj fakty i liczby zostały starannie zbadane, skrupulatnie sprawdzone…

 

Aborcja w ocenie etycznej– prof. Zbigniew Stawrowski


 

obrazek=> Egzorcysta o aborcji – O. Christian Jean Curty OFM – Świadectwo kapłana-egzorcysty o kobietach, które dokonały aborcji i poniosły jej dramatyczne konsekwencje w swoim życiu rodzinnym i duchowym. Były chwile, kiedy dręczył je ogromny niepokój i lęk, którego źródła nie potrafiły odkryć…

 

Wpływ aborcji na psychikę kobiet – psycholog Sylwia Kuczyńska


 

obrazek=> Aborcja. Przyczyny, następstwa, terapia -Bogdan Chazan, Witold Simon (red.) -Procedura medyczna, której celem jest przerwanie życia zarodka ludzkiego lub płodu, dotyka istoty naszego sensu istnienia i podstawowych praw ludzkich. Temu właśnie poświęcona jest książka będąca zbiorem prac naukowych dotyczących badań nad zagadnieniem wzbudzającym wielkie emocje, a tak słabo rzetelnie rozpoznanym…

 

Zapobieganie aborcji, pomoc kobietom – dr inż Antoni Zięba


 

obrazek=> Nie zabijaj! -ks. Winfried Wermter – Problem aborcji dotyka nas wszystkich. Jest wezwaniem do nieustannej modlitwy w intencji nienarodzonych. Jak pomóc matkom wahającym się czy przyjąć nowe życie, tym, które cierpią z powodu błędów młodości?

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Konferencje dla Kobiet - video, Pro-life, Stop aborcji!, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Zięba Antoni i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.