O. Enrique i Antonello – konferencja- Kongres Ewangelizacji

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

O. Enrique i Antonello, 5 konferencja, Kongres Ewangelizacji


 
5 konferencja o. Henrique Porcu i o. Antonello Cadeddu podczas Pierwszego Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji 28-31 lipca 2012 r.
 

obrazek => Lenistwo duchowe. Smutek uśpionej duszy -Francisco F. Carvajal – „Lenistwo duchowe” to cenny i praktyczny poradnik duchowy dla wszystkich, którym brak nadziei, przeżywających zniechęcenie, odczuwających niezdolność do życia w modlitwie, żywiących nieprzejednaną urazę czy opór względem Boga i wszystkiego, co Boże….
obrazek=> Boże, pomóż mi! Ten stres doprowadza mnie do szaleństwa! -Gregory K.Popcak -Dr Greg Popcak odwołuje się z jednej strony do metod i technik zaczerpniętych z psychoterapii, z drugiej zaś do wiary chrześcijańskiej.To książka, która przypomni Ci, że Bóg jest naprawdę potężniejszy od wszystkich Twoich problemów. Dzięki jej lekturze wprowadzisz w swoje życie większą harmonię i pogłębisz swoją wiarę…

 
 

Więcej konferencji o. Antonello i Henrique => TUTAJ <= kliknij

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.