Reinkarnacja – prawda czy fałsz?

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Modlitwa z medalika św. Benedykta:

Światłem niech będzie mi Krzyż Święty, a nigdy wodzem smok przeklęty.
Idź precz, szatanie, duchu złości, nigdy mnie nie kuś do marności.
Złe to, co proponujesz mi. Sam swoją truciznę pij!
 

Siostra Michaela Pawlik – Reinkarnacja – prawda czy fałsz

 
Siostra Michaela Pawlik przed wstąpieniem do zakonu pracowała jako świecka misjonarka w Indiach. Tam skończyła studia i miała możliwość dogłębnego poznania hinduizmu i kultury z nim związanej. W katechezie, do której wysłuchania zachęcamy, Siostra wyjaśnia czym jest wiara w reinkarnację, dlaczego tak mocno jest kultywowana w hinduizmie i z jakimi zagrożeniami wiążą się próby przeszczepienia jej na grunt chrześcijaństwa. Konferencja zarejestrowana w ramach „katechez audiowizualnych” w Bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie.
 

=> Stare kłamstwa nowej ery – przewodnik do pracy z młodzieżą – Dariusz Hryciuk Pojęcie „New Age”,Gnoza, Kabała, Karty tarota,Astrologia, Channeling – „rozmowa z duchami”, „Nawiedzony dom” rodziny Fox, Odmienne stany świadomości, Reinkarnacja, Alchemia, Akupunktura i tai, chi, Joga, Masoneria, Formy medycyny alternatywnej i inne..
=> Zwycięstwo Światłości -autorzy: Ks. Przemysław Sawa, Marzena Pietroszek Teoretyczno-praktyczny przewodnik po walce duchowej i zagrożeniach wiary. Jaka jest natura Boga? Jaki jest mechanizm działania złego ducha? Jaka jest droga do uwolnienia? Jak zachować wolność? Jak służyć modlitwą osobom zniewolonym?

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii s. Pawlik Michaela, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.