O MĘSKOŚCI – Jacek Pulikowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

JACEK PULIKOWSKI – CEL ŻYCIA MĘŻCZYZNY

 
 
JACEK PULIKOWSKI – KOMUNIA MAŁŻONKÓW

 
 
JACEK PULIKOWSKI – DWA SPOSOBY BYCIA CIAŁEM

 
 
JACEK PULIKOWSKI – STWORZONY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

 
 
JACEK PULIKOWSKI – RÓŻNICE

 
 
JACEK PULIKOWSKI – WARTOŚĆ KOBIETY I WARTOŚĆ MĘŻCZYZNY

 
 
JACEK PULIKOWSKI – MAŁŻEŃSTWO NOWA JAKOŚĆ

 
 
JACEK PULIKOWSKI – WZORCE MĘSKOŚCI

 
 
JACEK PULIKOWSKI – FAMILIARIS CONSORTIO

 
 
JACEK PULIKOWSKI – UDZIAŁ W WYCHOWANIU

 
 
JACEK PULIKOWSKI – PRACA ZAWODOWA

 
 
JACEK PULIKOWSKI – PRZYKŁAD WIARY

 
 
JACEK PULIKOWSKI – MODEL OJCOSTWA

 
 
JACEK PULIKOWSKI – ROLA KOBIET W WYCHOWANIU MĘŻCZYZN – cz. 1

 
 
JACEK PULIKOWSKI – ROLA KOBIET W WYCHOWANIU MĘŻCZYZN – cz. 2

 
 
JACEK PULIKOWSKI – ZAKOŃCZENIE

 
 

 
Walczyć i kochać – cz. 1

 
 

Walczyć i kochać – cz. 2

 

 

 

dr. Jacek Pulikowski– Szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Dr inżynier, wykłada na Politechnice Poznańskiej. Prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu, prowadzi kursy dla nauczycieli. Od początku małżeństwa mocno zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną w poradni małżeńskiej doradza rodzinom w kryzysie, prowadzi kursy przedmałżeńskie, a także pomaga młodym przygotować się do opowiedzialnego małżeństwa i założenia rodziny. Zarówno w jego książkach, jak i na wykładach emanuje wprost serdecznością i poczuciem humoru.
Jest autorem licznych publikacji o tematyce rodzinnej, a wśród nich:
Krokodyl dla ukochanej… warto wspierać rozwój mężczyzny, → Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia, → Zakochanie… i co dalej, , → Wartość współżycia małżeńskiego. O pielęgnowaniu sfery płciowości., → Jak wygrać macierzyństwo? Instrukcja obsługi , → Razem czy osobno?, → Małżeństwo i rodzina. 50 pytań, → Jak budować więzi w rodzinie?, → Warto żyć zgodnie z naturą, → Młodzi i miłość , → Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn, → Warto pomyśleć. O niektórych ważnych sprawach, → Miejsce płciowości w miłości, → Warto być ojcem, → Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi, → Jak wygrać ojcostwo? Instrukcja obsługi , → Warto pokochać teściową, → Warto zadbać o te sprawy, → Szczęście mężczyzny.

 

obrazek=> Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn -Jacek Pulikowski – Książka dla każdego, kto chce się dowiedzieć: dlaczego mężczyznę trudno zawołać na obiad; kto w małżeństwie powinien być ekspertem od seksu; po co mąż ma mówić żonie, że ją kocha; dlaczego nie opłaca się podnosić głosu na kobietę; gdzie można znaleźć przepis na 100% mężczyznę; dlaczego nie warto przeszkadzać mężczyźnie, kiedy leży i robi NIC; kto jest w stanie rzucić palenie dla dziewczyny; dlaczego mężczyzna musi mieć wszystko napisane na kartce; jak kapłan powinien rozmawiać z kobietami…
obrazek => Wąż i gołębica. Męska osobowość a męska duchowość -Ks. Adam Rybicki – Jak się ma osobowość mężczyzny do chrześcijańskiej duchowości? O męskiej osobowości wiemy coraz więcej, o duchowości chrześcijańskiej też. Jednak warto zapytać: jak te dwie sfery wzajemnie na siebie oddziałują, kiedy może rodzić się konflikt, a kiedy uzupełnienie?…
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Konferencje rekolekcje dla kobiet mp3, Kryzys Małżeński, Pulikowski Jacek, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn mp3 i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.