Katolicy a Świadkowie Jehowy – Andrzej Wronka

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Katolicy a Świadkowie Jehowy


 
Katecheza audiowizualna w rzeszowskiej Bazylice Bernardynów została zatytułowana „Katolicy a Świadkowie Jehowy”. Jej gościem był Andrzej Wronka, prezes Stowarzyszenia Ruch Effatha, zajmującego się obroną wiary katolickiej przed działalnością sekt i błędnych duchowości.
W pierwszej części spotkania Andrzej Wronka scharakteryzował sposoby działania Świadków Jehowy i odwołując się do źródeł ukazał błędy ich nauczania. W drugiej – odpowiadał na pytania uczestników spotkania.
 

obrazek => Kryzys sumienia – Raymond Franz – Ta książka po prostu wstrząsnęła Świadkami Jehowy! Autor tej książki był przez wiele lat członkiem Ciała Kierowniczego – najwyższego organu Świadków Jehowy. Stojąc na tym stanowisku był świadkiem wydarzeń, które podważyły jego zaufanie do organizacji. Przeżył wtedy tytułowy „kryzys sumienia”, który w konsekwencji doprowadził do opuszczenia szeregów Świadków Jehowy….
obrazek => Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według wersetów -David A. Reed – Książka zawiera bezpośrednie i trafne odpowiedzi na błędne interpretacje wersetów biblijnych; Pokazuje, jak wykorzystać te same wersety w prowadzeniu Świadków Jehowy do Chrystusa; Zawiera omówienie wersetów w porządku ksiąg biblijnych, stanowiąc tym samym pomocny i podręczny materiał, zbijający argumenty Strażnicy; Omawia wierzenia i historię Świadków Jehowy oraz zmiany, jakich dokonali w swojej wersji Biblii…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wiara, życie, Wronka Andrzej, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.