Konferencja o relacjach z Bogiem i z ludźmi – Ks. John Bashobora – 2012

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Konferencja o relacjach z Bogiem i z ludźmi

Nagranie z rekolekcji z ks. Bashoborą w Toruniu 2012r.
„Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a ja was pokrzepię” Mt 11,28
 

o. Bashobora pochodzi z Ugandy z diecezji Mbarara. Jest katolickim kapłanem bardzo oddanym Bogu i ludziom. Ukończył studia w Rzymie z zakresu teologii duchowości i psychologii. Na co dzień o. John pracuje w kurii biskupiej swojej diecezji, jest też diecezjalnym koordynatorem Odnowy Charyzmatycznej. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa w naszych sercach przyciąga do niego wielu ludzi szukających Boga. Na jego modlitwę Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. O. John jest nieustannie zanurzony w obecności Boga i napełniony Duchem Świętym, otrzymał potężne namaszczenie do służby w Kościele. W wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami, głosi rekolekcje ewangelizacyjne w wielu krajach świata, otwartym sercem odpowiada na każdą prośbę o modlitwę wstawienniczą, cały swój czas poświęca na rozszerzanie Królestwa Bożego…

 

=> Jesteś obrazem Boga -O. John Baptist Bashobora -Teksty konferencji wygłoszonych przez znanego charyzmatyka o.Johna Bashoborę podczas rekolekcji w Polsce.

 

Modlitwa uwielbienia z rekolekcji z ks. Bashoborą w Toruniu


 
Modlitwa uwielbienia z rekolekcji z ks. Bashoborą w Toruniu – które odbyły się w lutym 2012 r.
Modlitwę prowadzi ks. Artur Szymczyk. Śpiewa zespół muzyczny wspólnoty „Posłanie”.
 
Więcej nagrań z rekolekcji prowadzonych przez o. Bashobore => TUTAJ <=
 

obrazek=> Ogień i radość. Ewangelizacja w Duchu Świętym – Jacques Marin – Ogień i radość – dwa narzędzia, bez których nie warto wyruszać na drogi głoszenia Dobrej Nowiny. Bez płomieni wewnętrznego ognia miłości – zauważa ks. Jacques Marin – bez radości Ducha Świętego chrześcijanin nie zdoła przemówić do współczesnych sobie, ani też nie stanie się światłem świata czy solą ziemi…..
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bóg Ojciec, MODLITWY RÓŻNE, o. Bashobora John i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.