ks. Andrzej Zwoliński – Kultura Idiotów – (o zagrożeniach duchowych)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

ks. prof. Andrzej Zwoliński – Kultura Idiotów – wykład o zagrożeniach duchowych


 
Ks. Andrzej Zwoliński (ur. 18 marca 1957 w Radwanowicach) – polski duchowny rzymskokatolicki, profesor nauk teologicznych, kapłan diecezji krakowskiej, socjolog, teolog i sektolog. Kierownik Katedry Katolickiej Nauki Społecznej w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Doktorat z socjologii uzyskał w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Habilitował się w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie ( obecny UPJP2 ) z nauk teologicznych – katolicka nauka społeczna. Jest Profesorem zwyczajnym Wydziału Nauk Społecznych UPJPII. Jeden z najwybitniejszych polskich teologów zajmujących się współczesnymi zjawiskami społecznymi, popularyzator nauczania społecznego Kościoła katolickiego. Autor ponad 100 dzieł z zakresu teologii i socjologii, sektologii, historii idei, katolickiej nauki społecznej, etyki życia gospodarczego, manipulacji społecznych i religioznawstwa. (pl.wikipedia.org)

Książki ks. Andrzeja Zwolińskiego: → Gniew, → Nieczystość,  → Zazdrość, → Lenistwo, → Nieumiarkowanie, → Wywoływanie duchów, → Sekty w internecie, → W kierunku domu. Rozmowy o miłości, → Poker z szatanem,  → Dewocja. Dobra czy zła pobożność?, → Spotkałem ich w drodze. Prawdziwe historie zwykłych ludzi, → Pogubieni w wartościach, → Grzechy wołające, → Antychryst, → W sieci hazardu,  → Świat voodoo, → Biedy Afryki,  → Serce Jezusa,  → Krzywdzone dzieci.
 

Zobacz więcej =>Encyklopedia zagrożeń duchowych
=> Egzorcyzmy, opętanie, demony -ks. Aleksander Posacki SJ

 

=> Egzorcyści i modlitwa o uwolnienie – adresy, kontakt

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ks. Zwoliński Andrzej, Wiara, życie, Wychowanie dzieci, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.