Praktyczny wymiar nowej ewangelizacji – o. Antonello i Enrique

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 
Konferencja o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu zatytułowana:
Nowa Ewangelizacja w praktyce Wspólnot Miłosierdzia – praktyczny wymiar ewangelizacji„, podczas Pierwszego Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji 28-31 lipca 2012 r. w Kostrzynie nad Odrą.

 

 

obrazek => Katolicki pomocnik towarzyski -Sławomir Zatwardnicki„Podobno jest Pan praktykującym katolikiem. To dziwne, przecież sprawia Pan wrażenie człowieka myślącego. Jak można w dzisiejszych czasach wierzyć w nieomylność papieża, w zmartwychwstanie Jezusa. Czy naprawdę uważa Pan, że antykoncepcja jest grzechem? Jeżeli już chce Pan wierzyć w Boga, to po co Panu Kościół? Przecież to umierająca, zdegenerowana instytucja”. Znacie to? Oczywiście, że znacie. Wiele razy musieliście się tłumaczyć ze swojego światopoglądu, czasem brakowało wam już argumentów. Książka ta to zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Miejcie ją zawsze pod ręką…

 

Więcej konferencji o. Antonello i Enrique => TUTAJ <= kliknij

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.