Konferencja 1 – o. Enrique i Antonello – I Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Pierwsza konferencja ojców Henrique i Antonello, podczas Pierwszego Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji 28-31 lipca 2012 r. w Kostrzynie nad Odrą.

 

obrazek => Katolicki pomocnik towarzyski -Sławomir Zatwardnicki„Podobno jest Pan praktykującym katolikiem. To dziwne, przecież sprawia Pan wrażenie człowieka myślącego. Jak można w dzisiejszych czasach wierzyć w nieomylność papieża, w zmartwychwstanie Jezusa. Czy naprawdę uważa Pan, że antykoncepcja jest grzechem? Jeżeli już chce Pan wierzyć w Boga, to po co Panu Kościół? Przecież to umierająca, zdegenerowana instytucja”. Znacie to? Oczywiście, że znacie. Wiele razy musieliście się tłumaczyć ze swojego światopoglądu, czasem brakowało wam już argumentów. Książka ta to zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Miejcie ją zawsze pod ręką…
obrazek => Wierność Duchowi Świętemu – O. Thomas Philippe OP – Książka ta to ważna publikacja nie tylko dla członków wspólnot Arki „Wiary i Światła” czy Odnowy w Duchu Świętym. Można ją nazwać praktycznym wprowadzeniem w życie mistyczne. Jest przeznaczona dla ludzi, zmagających się z codziennością i z samym sobą; mówi jak odczytywać działanie Ducha Świętego względem siebie, jak trwać w bliskości z Bogiem w każdych okolicznościach życia i w każdym stanie psychicznym…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.