Kurs przedmałżeński – Jacek Pulikowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nauki przedmałżeńskie  – Jacek Pulikowski

 

 

obrazek=>Miłości trzeba się uczyć -Walter Trobisch– „Miłość to uczucie, którego trzeba się uczyć. To napięcie i spełnienie. To głęboka tęsknota i wrogość. To radość i ból. Nie ma jednego bez drugiego.” Książka dla młodych ludzi wchodzących w świat uczuć…

 

 

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI:

 
1. Jacek Pulikowski- Miłość

 

obrazek => Zakochanie… i co dalej?. Jacek Pulikowski -Książka ta jest pierwszym krokiem do szczęśliwego małżeństwa. Pomyśl o radosnym czasie zakochania, chodzenia ze sobą, narzeczeństwa i nie zmarnuj go! Wykorzystaj cenne wskazówki autora dla dobra twojego i przyszłego współmałżonka…

 
2. Jacek Pulikowski- Miłość małżeńska

 

obrazek=>Miłość małżeńska może być piękna – Mieczysław Guzewicz

 

3. Jacek Pulikowski-Współżycie płciowe

 

obrazek=>PROBLEMY Z SEKSUALNOŚCIĄ. ODPOWIEDZI NA DYLEMATY MŁODYCH CHRZEŚCIJAN -Ks. Marek Dziewiecki

 

4. Jacek Pulikowski- Odmienność płci

 

obrazek=>Płciowość i czystość. Z problematyki życia seksualnego – O. Karol Meissner OSB

 

5. Jacek Pulikowski- Trudności w małżeństwie

 

obrazek=>Miłość przemienia. Przezwyciężanie trudności małżeńskich i rodzinnych – Ks. Marek Dziewiecki

 

6. Jacek Pulikowski – Odpowiedzialność

 

obrazek=> Wielka miłość i seks z doświadczeń psychologa [audiobook] – Szymon Grzelak

 

7. Jacek Pulikowski- Antykoncepcja, aborcja, eutanazja

 

obrazek=>Sex, miłość i Kościół – Mary Beth Bonacci

 
8. Jadwiga i Jacek P. -Dzieci

 

obrazek=>MIŁOŚĆ CZY MIŁOŚĆ? CZYLI SZTUKA CHODZENIA ZE SOBĄ – Katarzyna i Tomasz Jarosz

 

9. ks. Jacek Rogalski -Obrzęd małżeństwa

 

obrazek=>Warto żyć zgodnie z naturą – Jacek Pulikowski

 

10. Jacek Pulikowski – Teściowie – wykład dla rodziców

 

obrazek=> Warto pokochać teściową – Jacek Pulikowski

 

 
Inne konferencje dr Jacka Pulikowskiego → TUTAJ kliknij
 

dr. Jadwiga Pulikowska, żona i matka trojga dzieci. Od wielu lat jest Diecezjalną Doradczynią Duszpasterstwa Rodzin oraz Nauczycielem Naturalnego Planowania Rodziny. Ponadto co roku organizuje Podyplomowe Studium Rodziny na Wydziale Teologii UAM w Poznaniu. Wraz ze swoim mężem Jackiem służy swoją wiedzą i doświadczeniem młodzieży, narzeczonym i małżeństwom przeżywającym trudności.

dr. Jacek Pulikowski– Szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Dr inżynier, wykłada na Politechnice Poznańskiej. Prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu, prowadzi kursy dla nauczycieli. Od początku małżeństwa mocno zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną w poradni małżeńskiej doradza rodzinom w kryzysie, prowadzi kursy przedmałżeńskie, a także pomaga młodym przygotować się do opowiedzialnego małżeństwa i założenia rodziny. Zarówno w jego książkach, jak i na wykładach emanuje wprost serdecznością i poczuciem humoru. Jest autorem licznych publikacji o tematyce rodzinnej, a wśród nich: → Krokodyl dla ukochanej… warto wspierać rozwój mężczyzny, → Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia, → Zakochanie… i co dalej, , → Wartość współżycia małżeńskiego. O pielęgnowaniu sfery płciowości., → Jak wygrać macierzyństwo? Instrukcja obsługi , → Razem czy osobno?, → Małżeństwo i rodzina. 50 pytań, → Jak budować więzi w rodzinie?, → Warto żyć zgodnie z naturą, → Młodzi i miłość , → Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn, → Warto pomyśleć. O niektórych ważnych sprawach, → Miejsce płciowości w miłości, → Warto być ojcem, → Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi, → Jak wygrać ojcostwo? Instrukcja obsługi , → Warto pokochać teściową, → Warto zadbać o te sprawy, → Szczęście mężczyzny.

 
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii NPR, antykoncepcja, Pulikowska Jadwiga, Pulikowski Jacek, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Relacje damsko-męskie i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *