Mieszkanie razem przed ślubem – dr Jacek Pulikowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Dlaczego nie warto zamieszkać razem przed ślubem? – dr Jacek Pulikowski


 

Wspólne mieszkanie przed ślubem – Ks Piotr Pawlukiewicz


 

J. Pulikowski Kanada 2012 London (1/3) Przed slubem – razem czy osobno ?


 

J. Pulikowski Kanada 2012 London (2/3) Przed slubem – razem czy osobno ?


 

J. Pulikowski Kanada 2012 London (3/3) Przed slubem – razem czy osobno ?


 

dr. Jacek Pulikowski– Szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Dr inżynier, wykłada na Politechnice Poznańskiej. Prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu, prowadzi kursy dla nauczycieli. Od początku małżeństwa mocno zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną w poradni małżeńskiej doradza rodzinom w kryzysie, prowadzi kursy przedmałżeńskie, a także pomaga młodym przygotować się do opowiedzialnego małżeństwa i założenia rodziny. Zarówno w jego książkach, jak i na wykładach emanuje wprost serdecznością i poczuciem humoru.
Jest autorem licznych publikacji o tematyce rodzinnej, a wśród nich:
Krokodyl dla ukochanej… warto wspierać rozwój mężczyzny, → Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia, → Zakochanie… i co dalej, , → Wartość współżycia małżeńskiego. O pielęgnowaniu sfery płciowości., → Jak wygrać macierzyństwo? Instrukcja obsługi , → Razem czy osobno?, → Małżeństwo i rodzina. 50 pytań, → Jak budować więzi w rodzinie?, → Warto żyć zgodnie z naturą, → Młodzi i miłość , → Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn, → Warto pomyśleć. O niektórych ważnych sprawach, → Miejsce płciowości w miłości, → Warto być ojcem, → Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi, → Jak wygrać ojcostwo? Instrukcja obsługi , → Warto pokochać teściową, → Warto zadbać o te sprawy, → Szczęście mężczyzny.

 

obrazek=> Razem czy osobno? – Jacek Pulikowski – Znakomita książka poruszająca temat wspólnego zamieszkania przed ślubem par żyjących w tak zwanych „wolnych związkach”…
obrazek=> Porozmawiajmy spokojnie o… tych sprawach – Ks. P. Pawlukiewicz„Pewnego razu zapytał mnie ktoś: „O jakie sprawy tu chodzi?” O te! Tak, tak! Właśnie o te, o których myślisz. Którymi ludzie interesują się od dzieciństwa do późnej starości. Gdy w żeńskiej szkole średniej zaproponowałem dziewczętom, by anonimowo, na kartkach zadawały pytania na dowolne tematy, to trzy czwarte poruszanych zagadnień dotyczyło właśnie seksu…”
obrazek=> Problemy z seksualnością. Odpowiedzi na dylematy młodych chrześcijan -Ks. Marek Dziewiecki – Ta książka pomoże Ci zrozumieć stanowisko Kościoła poprzez odpowiedź na pytania, takie jak: Skoro się kochamy to dlaczego nie możemy współżyć przed ślubem? Dlaczego Kościół nie akceptuje wspólnego mieszkania narzeczonych przed ślubem? Jak mam powiedzieć „nie” chłopakowi i mieć szansę, by nie rozpadł się nasz związek? Czy masturbacja rzeczywiście jest taka zła, jak twierdzą księża? Dlaczego Kościół nie akceptuje antykoncepcji? Skoro się kochamy, to czy potrzebny jest nam jeszcze ślub? Jeśli ktoś jest homoseksualistą, to czy nie ma prawa do szczęścia i bycia z ukochaną osobą? Czy osoby cierpiące z powodu odmiennej tożsamości płciowej, nie powinny mieć prawa do zmiany płci?…

 
Inne konferencje dr Jacka Pulikowskiego → TUTAJ kliknij
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Konferencje dla Kobiet - video, Miłość, czystość, RCS, Pulikowski Jacek, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Relacje damsko-męskie i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>