Mieszkanie razem przed ślubem – dr Jacek Pulikowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Dlaczego nie warto zamieszkać razem przed ślubem? – dr Jacek Pulikowski

obrazek=> Razem czy osobno? – Jacek Pulikowski – Znakomita książka poruszająca temat wspólnego zamieszkania przed ślubem par żyjących w tak zwanych „wolnych związkach”…

 

Wspólne mieszkanie przed ślubem – Ks Piotr Pawlukiewicz

obrazek=> Porozmawiajmy spokojnie o… tych sprawach – Ks. P. Pawlukiewicz„Pewnego razu zapytał mnie ktoś: „O jakie sprawy tu chodzi?” O te! Tak, tak! Właśnie o te, o których myślisz. Którymi ludzie interesują się od dzieciństwa do późnej starości. Gdy w żeńskiej szkole średniej zaproponowałem dziewczętom, by anonimowo, na kartkach zadawały pytania na dowolne tematy, to trzy czwarte poruszanych zagadnień dotyczyło właśnie seksu…”
 

J. Pulikowski Kanada 2012 London (1/3) Przed slubem – razem czy osobno ?

obrazek=> Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć -Renee Swope – Sięgnij po tę wyjątkową książkę i zobacz, jak odnaleźć autentyczną pewność siebie, za którą tęsknisz. Czytając Renee Swope, poczujesz się tak, jakbyś piła kawę z przyjaciółką. Na końcu każdego rozdziału znajdziesz pytania i modlitwy, które pomogą Ci przełamać swoje myślenie, nabrać pewności siebie i otworzyć się na Boże obietnice względem Ciebie. Zobaczysz, że Bóg pomoże Ci pokonać Twoich wewnętrznych wrogów: strach i zwątpienie, i obdarzy Cię odwagą, jakiej wcześniej nie znałaś….
 

J. Pulikowski Kanada 2012 London (2/3) Przed slubem – razem czy osobno ?

obrazek=> Problemy z seksualnością. Odpowiedzi na dylematy młodych chrześcijan -Ks. Marek Dziewiecki – „Świetny zbiór porad i wyjaśnień bardzo istotnych kwestii, związanych z czystością, małżeństwem, seksem, i wszystko to w kontekście wiary, Boga” – opinia czytelnika
 

J. Pulikowski Kanada 2012 London (3/3) Przed slubem – razem czy osobno ?

obrazek=> Ciało. Narzędzie do kochania [audiobook] -Ks. Marek Dziewiecki – Jaki jest sens istnienia ciała? Czy potrzeby ciała są potrzebami człowieka? Jak radzić sobie z nieakceptowaniem własnego ciała? Czemu służy dbanie o kondycję i dobry wygląd? Czym jest czułość cielesna, a czym seksualność? Jaka jest rola ciała w miłości?

 

dr. Jacek Pulikowski– Szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Dr inżynier, wykłada na Politechnice Poznańskiej. Prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu, prowadzi kursy dla nauczycieli. Od początku małżeństwa mocno zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną w poradni małżeńskiej doradza rodzinom w kryzysie, prowadzi kursy przedmałżeńskie, a także pomaga młodym przygotować się do opowiedzialnego małżeństwa i założenia rodziny. Zarówno w jego książkach, jak i na wykładach emanuje wprost serdecznością i poczuciem humoru.
Jest autorem licznych publikacji o tematyce rodzinnej, a wśród nich:
Krokodyl dla ukochanej… warto wspierać rozwój mężczyzny, → Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia, → Zakochanie… i co dalej, , → Wartość współżycia małżeńskiego. O pielęgnowaniu sfery płciowości., → Jak wygrać macierzyństwo? Instrukcja obsługi , → Razem czy osobno?, → Małżeństwo i rodzina. 50 pytań, → Jak budować więzi w rodzinie?, → Warto żyć zgodnie z naturą, → Młodzi i miłość , → Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn, → Warto pomyśleć. O niektórych ważnych sprawach, → Miejsce płciowości w miłości, → Warto być ojcem, → Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi, → Jak wygrać ojcostwo? Instrukcja obsługi , → Warto pokochać teściową, → Warto zadbać o te sprawy, → Szczęście mężczyzny.

 

 
Inne konferencje dr Jacka Pulikowskiego → TUTAJ kliknij
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Konferencje dla Kobiet - video, Miłość, czystość, RCS, Pulikowski Jacek, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Relacje damsko-męskie i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.