Ks. Rufus Pereira – Stań do walki – Forum Charyzmatyczne Łódź X – 2009

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

ks. RUFUS PEREIRA – Modlitwa – Forum Charyzmatyczne Łódź X,2009


 
Modlitwa prowadzona przez ks. Rufusa Pereire podczas Forum Charyzmatycznego, które odbyło się w Łodzi w październiku 2009 roku. Modlitwa przepełniona Duchem Świętym. Usiądź wygodnie i wsłuchaj się w głos modlitwy.
 
ks. Rufus Pereira – 2 maja 2012 r. wczesnym rankiem zmarł w Londynie ks. Rufus Pereira. Miał 79 lat. Ks. Rufus wielokrotnie odwiedzał Polskę. Prowadził swą działalność na całym świecie, wygłaszając konferencje, publikując artykuły i książki z dziedziny duchowości i walki duchowej. Był animatorem ruchu angażującego ludzi świeckich w posługę uzdrawiania i uwalniania. Był egzorcystą z Bombaju w Indiach. Był redaktorem wydawanego w Indiach miesięcznika Charisindia, poświęconego odnowie charyzmatycznej. W 1994 roku został wybrany wiceprzewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. W roku 1995 zainicjował działalność Międzynarodowego Stowarzyszenia Posługi Uwalniania. Od 1997 roku był członkiem międzynarodowej Katolickiej Charyzmatycznej Rady Odnowy, jako następca ojca Emiliena Tardifa. (odnowa.jezuici.pl)
 

Kliknij => Egzorcyzmy, opętanie, demony -ks. Aleksander Posacki SJ -„Ojciec Aleksander Posacki SJ wskazuje na różne formy obecności kultu Zła we współczesnej kulturze, rozrywce, a nawet nauce. Jego rzetelna, zdyscyplinowana analiza nie budzi wątpliwości, rozświetlając wiele zakamarków mrocznej duszy współczesnego człowieka.” ks. prof. dr hab. Andrzej Zwoliński, kierownik Katedry Katolickiej Nauki Społecznej, Papieska Akademia Teologiczna, Kraków…
Kliknij => Egzorcyści i psychiatrzy -Ks. Gabriele Amorth -Jednym z najpoważniejszych problemów jest rozróżnienie między chorobami psychicznymi a chorobami pochodzącymi od złego ducha. Ten właśnie temat zostaje przedstawiony w formie rozmowy autora z grupą psychiatrów. „Odwołanie się o pomoc do egzorcysty jest ostatnią rzeczą, o jakiej należy pomyśleć” – stwierdza autor, który odsyła do zwyczajnych środków łaski i do modlitw o uwolnienie. W książce nie brakuje też innych interesujących zagadnień, m. in. czy możliwa jest obecność w danej osobie duszy zmarłego. Ponadto załączono tłumaczenie formuły egzorcyzmu z Rytuału Rzymskiego…
Kliknij => Dialog psychologii z teologią -Tonino Cantelmi, Pasquale Laselva, Silvestro Paluzzi –  Książka adresowana jest do specjalistów i do osób, które choć nie są teologami, psychologami ani psychiatrami, pragną poznać głębokie korzenie niektórych ważnych dzisiejszych zagadnień społecznych.  Autorzy omawiają m. in. problematykę demonologii, sekt i ruchu New Age, trudności w zaakceptowaniu przez współczesna psychologię symboliki chrześcijańskiej, roli psychologii w formacji kandydatów do życia konsekrowanego, narcyzmu…
Kliknij => Ciebie prosimy, uwolnij nas Panie! -Praca zbiorowa – Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia, w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym. – Na książkę pt. Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie! składa się sześć rozdziałów, zawierających w sumie 58 tekstów. Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia część skupiająca przykłady modlitw do wykorzystania w sytuacji zniewolenia złem bądź zniechęcenia spowodowanego czynnikami natury duchowej….
Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Msza Św o uzdrowienie, Rekolekcje o modlitwie, Uzdrowienie wewnętrzne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Ks. Rufus Pereira – Stań do walki – Forum Charyzmatyczne Łódź X – 2009

 1. admin pisze:

  Odnośnie małego zamieszania i artykułu http://www.joga-joga.pl/pl128/teksty1104/jogin_w_kosciele_ks_joseph_pereira
  Artykuł jest o Ks.JOSEPH Pereira i przed nim przestrzegamy,
  natomiast powyższe konferencje są Ks. RUFUSA Pereira – zmarłego egzorcysty.
  Także są to dwie różne osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.