Niepokonani – Kuba Błaszczykowski – wywiad i świadectwo – Nie wstydzę się Jezusa

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Niepokonani – Kuba Błaszczykowski

Przejmujący wywiad z Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada on o swoim życiu, w którym kiedyś wydarzyła się tragedia. W ramach cyklu „Niepokonani” rozmowę przeprowadził red. Krzysztof Ziemiec.

Nie wstydzę się Jezusa – Jakub Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski – piłkarz, jeden z czołowych zawodników drużyny narodowej zachęca aby przyznawać się do Jezusa.

 

obrazek=> Uwolnienie z mocy złego ducha – Autor: Clos Tournyol – Praktyczny poradnik uwalniania od złych mocy. Autor – kapłan z wieloletnim doświadczeniem w posłudze uwalniania i egzorcyzmowania – proponuje czytelnikom pomoc w rozpoznaniu konkretnej sytuacji, postawieniu diagnozy oraz podjęciu konkretnych działań: modlitw o obronę przed złem oraz modlitw o uwolnienie, wśród których są także egzorcyzmy. Wskazówki egzorcysty, Modlitwy o uwolnienie, Egzorcyzmy, Uzdrowienie między pokoleniowe….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Programy telewizyjne, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Świadectwa video, Ziemiec Krzysztof i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.