Niepokonani – Kuba Błaszczykowski – wywiad i świadectwo – Nie wstydzę się Jezusa

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Niepokonani – Kuba Błaszczykowski

Przejmujący wywiad z Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada on o swoim życiu, w którym kiedyś wydarzyła się tragedia. W ramach cyklu „Niepokonani” rozmowę przeprowadził red. Krzysztof Ziemiec.

Nie wstydzę się Jezusa – Jakub Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski – piłkarz, jeden z czołowych zawodników drużyny narodowej zachęca aby przyznawać się do Jezusa.

 obrazek=> Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku! – O. Józef Witko OFM – I ukazał mu się Anioł Pana. „Pan jest z tobą – rzekł mu – dzielny wojowniku!”. Odpowiedział mu Gedeon: „Wybacz, panie mój! Jeżeli Pan jest z nami, skąd pochodzi to wszystko, co się nam przydarza?” (Sdz 6, 12-13). Często w tych najtrudniejszych chwilach życia, kiedy tracimy już nadzieję, w nasze serca wkrada się zwątpienie. Gdzie jest Bóg? Dlaczego na to pozwala? Czy zapomniał o nas? Wtedy najbardziej tęsknimy za Jego obecnością, ale nie starcza nam sił nawet na to, by się pomodlić. Wszystko stracone. A jednak właśnie wtedy, w najbardziej ponurych ciemnościach naszego zwątpienia, najłatwiej przeoczyć cichą i wierną obecność Pana. Wtedy, kiedy nie ma już żadnej nadziei, On przychodzi i mówi do nas jak do Gedeona: „Pokój z tobą! Nie bój się niczego! Nie umrzesz”….

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Programy telewizyjne, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Świadectwa video, Ziemiec Krzysztof i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.