WSPÓŁCZESNE WYZWANIA DLA KOBIET – Ewa i Lech Kowalewscy – mp3

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

WSPÓŁCZESNE WYZWANIA DLA KOBIET – Ewa i Lech Kowalewscy (2011-03-08)

 

 

Ewa Kowalewska – Z wykształcenia polonistka i dziennikarka katolicka. Dyrektor Human Life International Europa, prezes Forum Kobiet Polskich, członek Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. Prowadzi szkolenia i programy obrony życia i rodziny na Wschodzie. Była uczestniczką szczytów ONZ m.in. w Pekinie, Kopenhadze, Istambule i w Rzymie. Razem z mężem pracują w poradnictwie rodzinnym. Wspólnie działają w Światowym Ruchu Obrony Życia. Oboje uczestniczyli we wszystkich Światowych Spotkaniach Rodzin z Ojcem Świętym. Mają troje dzieci. Autorka książki “Być kobietą, ale jaką?”
 

obrazekkliknij =>Być kobietą, ale jaką? -Ewa Kowalewska – „Każdy człowiek ma wolny wybór. Dostał go w prezencie od Pana Boga i według własnego uznania może wybierać dobro lub zło. Kobiety, tak jak i mężczyźni, ciągle muszą dokonywać wyborów. Nie wystarczy urodzić się kobietą. Trzeba jeszcze ciągle stawiać sobie pytanie Jaką kobietą chcę być?…
obrazekkliknij => Sztuka bycia kobietą -Margaret Hardisty – To nie jest książka dla pań, których celem jest manipulowanie mężczyznami. Takiej wiedzy w niej nie ma. Ta książka skierowana jest do tych kobiet i dziewcząt, które pragną w życiu mocnego fundamentu i doświadczenia prawdziwej, głębokiej miłości wyrażanej w sposób konkretny i bardzo wymierny. Mądrość w niej zebrana może w niezwykły s posób przemienić ich osobiste związki i sprawić, że w oczach swych mężczyzn będą na zawsze miłowane, podziwiane i niezastąpione…

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje rekolekcje dla kobiet mp3, Kowalewscy Ewa i Lech i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „WSPÓŁCZESNE WYZWANIA DLA KOBIET – Ewa i Lech Kowalewscy – mp3

  1. Wiesława pisze:

    Dlaczego usuwa się jajniki i macicę w brew woli kobiet po 50 -tym roku życia(NIE MA WSKAZAŃ MEDYCZNYCH) bez rozmowy ani psychologa ,doprowadzając do rozpadu pożycia małżeńskiego.Trauma pozostała , obrzydzenie do ciała i żal że w taki okrutny sposób dałam się oszukać. Jak z tym żyć wybaczyć sobie bo przecież cierpi cała rodzina. DLACZEGO ?!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *