Jak zostać świętym – Historia św. Stanisława Papczyńskiego – film

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Poruszająca historia ziemskiej wędrówki św. Stanisława Papczyńskiego, a także niezwykłego działania jego wstawiennictwa po śmierci.

Co sprawiło, że ten wiejski chłopak z Podegrodzia, który z powodu braku zdolności został wyrzucony ze szkoły, później stał się jednym z najwybitniejszych umysłów w XVII-wiecznej Polsce, nauczycielem możnych, doradcą króla Jana II Sobieskiego i spowiednikiem przyszłego papieża Innocentego XII? Co spowodowało, że Pan Bóg po 300 latach od jego śmierci ukazał go całemu Kościołowi jako wzór do naśladowania i orędownika?


Modlitwa o szczególną łaskę za przyczyną O. Papczyńskiego

Święty Ojcze, łaskawy orędowniku u Boga, obrońco uciśnionych i patronie zagrożonego życia, zawsze gorliwie służyłeś Jezusowi i Jego Niepokalanej Matce, dla ratowania dusz nieśmiertelnych i litowałeś się nad wszelka nędzą. Ufny w Twoje wstawiennictwom uciekam się do Ciebie i proszę, abyś nie odmawiał mi swej pomocy. Wyjednaj mi u Boga łaskę, o którą Cię proszę i pomóż mi pełnić w całym moim życiu wolę Ojca Niebieskiego. Amen

Ojcze nasz…
Zdrowaś Maryjo…
Chwała Ojcu…


=> Nowenna za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego


Sanktuarium św. Ojca Stanisława Papczyńskiego: https://papczynski.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, Filmy o świętych, Filmy religijne, chrześcijańskie, ŚWIĘCI i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.