ks. Dominik Chmielewski – Rekolekcje Adwentowe

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

ks. Dominik Chmielewski – Rekolekcje Adwentowe w Koszalinie 2021 cz.1

Rekolekcje adwentowe 2021 odbyły się w parafii św. Wojciecha w Koszalinie. W trakcie tych trzydniowych spotkań, ks. Dominik mówił o Bożej Miłości, Przebaczeniu i wielu innych świadectwach Bożego działania w tym świecie.
(https://dobremedia.org)

ks. Dominik Chmielewski – Rekolekcje Adwentowe cz.2 – Przebaczenie

ks. Dominik Chmielewski – Rekolekcje Adwentowe cz.3 – Żyć tylko dla Ciebie

obrazek => Maryja Droga do uwolnienia -ks. Gabriele Amorth– Gabriele Amorth, słynny egzorcysta Watykanu i wielki orędownik kultu Matki Boskiej, stworzył wyjątkowe kompendium wiedzy o życiu Maryi….>> zobacz więcej
obrazek => Maryjo, Ty się tym zajmij… Rozważania różańcowe-Oddajemy do rąk Państwa, niezwykły zbiór rozważań różańcowych, pogłębiony o ich genezę i historię oraz uzupełniony o praktyczne rady od tych, którzy byli duchowymi mistrzami różańca. Podpowiedzą, jak modlić się na różańcu, aby nasza modlitwa była skuteczna… !
 


Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwentowe Rekolekcje, Katechezy dla dorosłych, ks. Chmielewski Dominik, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.