Rekolekcje adwentowe ze św. Janem od Krzyża

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Trzyczęściowe rekolekcje ze św. Janem od Krzyża, Doktorem Kościoła, Doktorem mistycznym od nocy ciemnej. Chcemy wyruszyć w podróż, poruszając się w ciemnościach, ale czyniąc to z wiarą i ufnością, przepełnieni radością w Panu…, gdyż inaczej nie da się zrozumieć czym jest ta noc ciemna.
Czy chcesz takiej adwentowej wędrówki z zapalonymi lampami wiary, nadziei i miłości? Św. Jan od Krzyża będzie naszym przewodnikiem, bo ma w tym temacie wiele do powiedzenia. Skorzystajmy z tego i dajmy się zaprosić na takie rekolekcje w ciemnościach, które mają stać się światłem.
„Zawsze Bóg odkrywał przed ludźmi skarby swej mądrości i ducha, lecz teraz, gdy zło więcej odsłania oblicze, On hojniej je odkrywa” (św. Jan od Krzyża).
https://www.powolania.karmelicibosi.pl​​
 

Rekolekcje adwentowe ze św. Janem od Krzyża – „Raduję się, bo nie zawiedziesz mej ufności”

 

Dzień 2. Rekolekcje adwentowe ze św. Janem od Krzyża. „Wiara to nogi prowadzące duszę do Boga”


 

Dzień 3. Rekolekcje adwentowe ze św. Janem od Krzyża. „Znajdziesz w Bogu swą radość”

 

 

obrazek => Kwadrans szczerości. Wprowadzenie do modlitwy codziennego rachunku sumienia -O. Józef Augustyn SJ – W codziennym rachunku sumienia odkrywamy najpierw bezwarunkową miłość Boga, a następnie naszą odpowiedź na nią. Rachunek sumienia, na który Ojciec Ignacy każdego dnia każe przeznaczyć kwadrans, to codzienny „Kwadrans szczerości” – kwadrans szukania Prawdy o Bogu i prawdy o człowieku….>> zobacz więcej
obrazek => Walka duchowa [audiobook] – O. Józef Augustyn – Serce człowieka bowiem, choć zranione grzechem, nieustannie tęskni za miłością i szczęściem – doczesnym i wiecznym. Ojciec Augustyn daje nam żywe świadectwo, że możemy walczyć i zwyciężać, ponieważ sam Jezus walczy razem z nami i w nas…..>> zobacz więcej
obrazek => Ból krzywdy i radość przebaczenia – O. Józef Augustyn SJ -Znakomity poradnik dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z poczuciem krzywdy, zaakceptowaniem wydarzeń z przeszłości oraz mają trudności z przebaczeniem sobie i innym….>> zobacz więcej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwentowe Rekolekcje, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.