Czy moje życie warte jest śmierci Pana Jezusa? | ks. Dominik Chmielewski – rekolekcje adwentowe 2021

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Czy moje życie warte jest śmierci Pana Jezusa? | ks. Dominik Chmielewski – rekolekcje adwentowe 2021 cz.1

Świadomość, że w każdej chwili mogę umrzeć, daje mi kopa do najpiękniejszych wyborów – do przeżywania każdej chwili dnia w sposób najbardziej wartościowy – mówił ks. Dominik Chmielewski SDB pierwszego dnia rekolekcji adwentowych „On nadchodzi!”, organizowanych w parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie w dniach 12-14 grudnia przez Duszpasterstwo Akademickie Arka.
 

Wiara i zaufanie Bogu poza granicę śmierci! ks. Dominik Chmielewski – rekolekcje cz.2

Często wierzymy do momentu, w którym po ludzku jest jeszcze nadzieja, że coś może się zmienić. Kiedy te ostatnie, po ludzku, światełko zgaśnie wycofujemy się. Robimy wszystko, żeby to zaakceptować. A Pan Jezus prosi: nie bój się, daj rękę, idziemy w ciemność, której kompletnie nie rozumiesz. Po co? Po cud tak większy niż to, o co prosisz, że będziesz pzrez całą wieczność dziękował za to – mówił ks. Dominik Chmielewski SDB drugiego dnia rekolekcji adwentowych

 
 

obrazek => Maryja Droga do uwolnienia -ks. Gabriele Amorth– Gabriele Amorth, słynny egzorcysta Watykanu i wielki orędownik kultu Matki Boskiej, stworzył wyjątkowe kompendium wiedzy o życiu Maryi….>> zobacz więcej

 

 

Bóg jest moim ukochanym Tatusiem | ks. Dominik Chmielewski – rekolekcje cz.3

 

obrazek => Maryjo, Ty się tym zajmij… Rozważania różańcowe-Oddajemy do rąk Państwa, niezwykły zbiór rozważań różańcowych, pogłębiony o ich genezę i historię oraz uzupełniony o praktyczne rady od tych, którzy byli duchowymi mistrzami różańca. Podpowiedzą, jak modlić się na różańcu, aby nasza modlitwa była skuteczna… !
 


Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwentowe Rekolekcje, ks. Chmielewski Dominik, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.