BÓG OJCIEC MÓWI DO SWOICH DZIECI – Matka Eugenia Ravasio

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

BÓG OJCIEC MÓWI DO SWOICH DZIECI


Playlista z nagraniami, orędzie od 3 części

=> Orędzie Boga Ojca „BÓG OJCIEC MÓWI DO SWOICH DZIECI” – Matka Eugenia Ravasio- PDF do pobrania
 
„Orędzie, które prezentujemy, jest słowem przekazanym osobiście przez Boga Ojca i uznanym przez Kościół za autentyczne. Rygorystyczne badania, jakim poddawana była s. Eugenia trwały aż 10 lat. Cały proces rozpoczął się w 1935 roku i przeprowadzony został przez Komisję ekspertów, którą powołał Aleksander Caillot, biskup Grenoble. Należeli do niej między innymi: wikariusz biskupa Grenoble Mons. Guerry – teolog, bracia Alberto i Augustino Valencin – jezuici, należący do jednych z największych autorytetów w dziedzinie filozofii i teologii oraz eksperci w ocenianiu podobnych przypadków – dwaj doktorzy medycyny, w tym psychiatra.
Pragniemy powtórzyć za Ojcem Andrea D’Ascanio słowa o Matce Eugenii:
„Jest to światło, które Ojciec przysłał na świat w tych czasach chaosu i zagubienia, żebyśmy znali drogę, którą mamy kroczyć. Mroki go nie pokryły, ale próbowały je zgasić. Jednakże światło było ciemniejsze od ciemności. We właściwym czasie światło zacznie jaśnieć w pełni”. (www.abbapater.pl/)

 

BÓG OJCIEC MÓWI DO SWOICH DZIECI

 

=> Modlitwa zawierzenia
=> Modlitwa zawierzenia rodzin

 

obrazek => Bóg Ojciec mówi do ciebie. Codzienne spotkania z Bogiem Ojcem  – Jego słowa uzdrawiają, podnoszą na duchu, dają radość, budzą nadzieję i umacniają. Kto otwiera na nie swoje serce, doznaje prawdziwej przemiany i odkrywa, kim jest dla Boga. Codzienne rozważania przygotowane przez polską pustelnicę przypominają, że Bóg zawsze jest blisko każdego z nas, we wszystkich doświadczeniach naszego życia. Wsłuchuj się w słowa Ojca i otwórz serce na prawdziwe spotkanie z Bogiem!… => zobacz więcej

obrazek => Bóg mówi do człowieka. Tajemnica modlitwy – Książka księdza Edwarda Stańka jest zbiorem czterdziestu pięciu rozważań nad tekstami Pisma Świętego. Autor stara się odsłonić przed nami tajemnicę modlitwy, która polega nie na mówieniu do Boga, ale na słuchaniu Go. Skupia się w niej na perykopach ze Starego Testamentu, które opisują rozmowy Boga z ludźmi…..>> zobacz więcej

 
W Orędziu Bóg Ojciec mówi: „Nie wierzcie, że jestem owym strasznym starcem, którego ludzie przedstawiają na swoich obrazach i w swoich książkach! Nie, nie, nie jestem ani „młodszy” ani „starszy” od Mego Syna i Ducha Świętego!”

Siostra Eugenia otrzymała wówczas wizję obrazu Ojca, jakiego ujrzała na początku pierwszego objawienia 1 lipca. Orędzie to zawiera zachętę, aby rodziny posiadały taki wizerunek, mający uświadomić im posiadanie dobrego i bliskiego Ojca, gotowego udzielać wszystkiego, o co poproszą. Z polecenia matki Ludwiki wydanego w 1935 roku, s. Eugenia namalowała, lub zleciła anonimowemu malarzowi wykonanie obrazu, na którym Bóg Ojciec jest przedstawiony w średnim wieku, pogodny, trzymający kulę ziemską, z koroną u stóp, podobny do Chrystusa, który jest obrazem Boga niewidzialnego (Kol 1, 15). Wizerunek ten był następnie reprodukowany w roku 1936. Oryginał najprawdopodobniej do dziś nie zachował się, zapewne został zniszczony na polecenie któregoś z hierarchów sprzeciwiających się objawieniom. Obecnie rozpowszechnia się zachowaną, czarno-białą reprodukcję drukowaną, bądź jej kopie wtórnie pokolorowane.

Bóg Ojciec w Orędziu prosi, by każda rodzina posiadała w widocznym miejscu Jego obraz. W ten sposób rodzina odda się pod szczególną Jego opiekę, by łatwiej obdarzać Go czcią. Pragnie, by tam codziennie rodzina pozwoliła Mu uczestniczyć w swoich potrzebach, pracach, troskach, pragnieniach i radościach. Bóg będzie czuwał nad nią jako najlepszy Ojciec.

 


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bóg Ojciec, ks. Chmielewski Dominik, Ojcostwo, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.