Co zrobiłby Jezus? – film

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Co zrobiłby Jezus? cz.1”Zanim cokolwiek zrobisz zadaj sobie pytanie, co będąc na moim miejscu zrobiłby Jezus?”
Wędrowiec, przybyły do miasta, staje się przez swe postępowanie i słowa poważnym wyrzutem dla członków kościoła. Czy słuchając jego wypowiedzi, wierzący zdecydują się skupić swe życie i cele na naśladowaniu Chrystusa? Czy mieszkańcy miasteczka wezmą z nich przykład, gdy przyjdzie im wybierać między moralnością i pieniędzmi?
 

Co zrobiłby Jezus? cz.2

Nie mogąc poradzić sobie z kłótniami swoich rozwiedzionych rodziców, piętnastoletni Matthew Stevenson niszczy budynek kościoła. Stary i pobożny wdowiec, którego rzeźby w drewnie Matthew zniszczył, przygarnia chłopaka jako swojego pomocnika, aby pomóc naprawić szkody, co zapewnia Mateuszowi również cichą przystań, w której może rozważyć WWJD (Co zrobiłby Jezus?). To zdanie wraca i wpływa również na jego rodziców, których małżeństwo rozpadło się po odwróceniu się od Boga….
 

obrazek=> Modlitwa, która uzdrawia. Jak modlić się o uzdrowienie w rodzinie -Francis MacNutt – Ta książka pokazuje, czego Bóg pragnie dokonywać dla nas. Jest to tak cudowne, że aż trudno w to uwierzyć…Bóg chce bowiem, aby zwyczajni ludzie błogosławili i uzdrawiali siebie nawzajem w swych rodzinach.….>> zobacz więcej
 obrazek=> 7 tajemnic Eucharystii -Vinny Flynn – Książka „7 tajemnic Eucharystii” opiera się na Piśmie Świętym i nauczaniu Kościoła. Nic więc dziwnego, że doskonale wprowadzi cię we wszelkie ukryte prawdy Eucharystii..….>> zobacz więcej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmiki ewangelizacyjne, Filmy religijne, chrześcijańskie, Kryzys Małżeński i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.