Dorosłe dzieci pozostające z wygodnictwa z rodzicami – ks. Sł. Kostrzewa, Elżbieta i Benon Wylegała

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

„Czy nie czytaliście, że Stwórca od początku stworzył ich jako mężczyznę i kobietę? I rzekł:
„Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem”
. (Mt 19,4-5)
 

Dorosłe dzieci pozostające z wygodnictwa z rodzicami – ks. Sł. Kostrzewa, Elżbieta i Benon Wylegała

 

Coraz mniej młodych ludzi w Polsce podejmuje samodzielne życie, a coraz więcej jest na utrzymaniu własnych rodziców. Niekończące się trwanie w domu rodzinnym, tłumaczone nauką, niezdolnością finansową, oszczędnościami, kryją często zwykłe wygodnictwo dorosłego dziecka lub lęk przynajmniej jednego z rodziców przed samotnością i syndromem „pustego gniazda” – ostrzegają socjologowie. Jaka jest zdrowa granica między pragnieniem pomocy dorosłemu dziecku, a troską o samodzielność dziecka? Jakie są znaki niezdrowych przywiązań i relacji między rodzicami a dziećmi? Zapis audycji „Rozmowy niedokończone”, prowadzonej w ramach programu „Audycje dla małżonków i rodziców”, 17 listopada 2020 roku. Gośćmi programu byli ks. Sławomir Kostrzewa oraz małżonkowie Elżbieta i Benon Wylegała. (źródło: youtu.be/7yfYMM0Qf-U)

 

obrazek => To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie -Ks. Jan Reczek – Książka „To Jezus leczy złamanych na duchu” pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem….

.

kliknij => KIEDY DUCH PRZYCHODZI Z MOCĄ – Peter HerbeckKiedy Duch Święty przychodzi z mocą, zaczynają się dziać prawdziwe cuda. Życie tych, którzy się otwierają na Jego działanie, przemienia się radykalnie. Uwalniani są od nałogów, chorób, rozpaczy. Napełniani radością, energią i miłością.
obrazek => Uzdrowienie zranień z dzieciństwa ze św. Teresą z Lisieux – Bernard Dubois – JAK WYLECZYĆ ZRANIENIA I ODNALEŹĆ WEWNĘTRZNY SPOKÓJ? To, kim jesteśmy dzisiaj, jest owocem naszych wolnych wyborów i działania łaski Bożej, a także tego, co dali nam nasi rodzice. Często w tym dziedzictwie otrzymujemy zranienia, które mimo upływu lat są przyczyną deficytów, ograniczeń i oporów w dorosłym życiu. Wielu ludzi ma problem z przyjęciem Boga jako dobrego Ojca…

  

Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Kostrzewa Sławomir, Miłość, czystość, RCS, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Rekolekcje dla młodzieży, Relacje damsko-męskie, Wiara, życie, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.