Genialna konferencja o małżeństwie i rodzinie – ks. Dominik Chmielewski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

ks. Dominik Chmielewski – Marsz dla Życia i Rodziny. HOMILIA (2020-09-20)


Marsz dla Życia i Rodziny Warszawa 20.09.2020 Bazylika Św. Krzyża (youtu.be/y8CkV_1RpLY)

 

ks. Dominik Chmielewski KONFERENCJA (2020-09-20)

Temat konferencji ks. Dominika Chmielewskiego: ”Piękne przeżycie, radość wspólnoty, jednomyślność w rozumieniu małżeństwa, rodziny i jej wartości.. ”. Konferencja została wygłoszona w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie 20 września 2020 roku (źródło youtu.be/SQaBigGUAd0)

 

Inne konferencje ks. Dominika Chmielewskiego => TUTAJ <=

 

obrazekkliknij => Uczyć się wiary z Maryją -Marek Wójtowicz SJ – W książce „Uczyć się wiary z Maryją” skupiłem się na tajemnicy Maryi ukazanej w Ewangeliach i Tradycji Kościoła. Starałem się przybliżyć postać Maryi tak, by Jej przygoda z Bogiem przemówiła także do serc współczesnego Czytelnika. Obyśmy umieli naśladować heroiczną wiarę Maryi, gdy podobnie jak Ona, Matka Bolesna pod krzyżem, będziemy doświadczać trudnych chwil w naszym życiu. Dołączone na końcu rozważań modlitwy do Matki Bożej, napisane przez świętych Jej czcicieli, są zaproszeniem, by podjąć serdeczną rozmowę z Tą, która jest naszą Pośredniczką i Pocieszycielką…
obrazek => Spełnij prośbę Matki. Rozważania różańcowe na pierwsze soboty miesiąca Z przedmową o. Jacka Salija -Lidia A. Waśko – bezcenna pomoc, kiedy chcemy w duchu modlitwy i w jedności z Matka Najświętszą medytować´ nad kolejnymi tajemnicami różańcowymi, i w ten sposób pogłębiać´ się w tym wszystkim, co stanowi sama istotę naszej wiary…
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryzys Małżeński, ks. Chmielewski Dominik, MAŁŻEŃSWO, Rodzina, RELACJE DAMSKO-MĘSKIE, Czystość, MIŁOŚĆ, Pro-life, Stop aborcji!, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Relacje damsko-męskie, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.