Święty Antoni z Padwy – film animowany

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Święty Antoni z Padwy – film animowany

Inne Filmy Rysunkowe o Świętych => TUTAJ
 

obrazekkliknij => CUDA ŚWIĘTEGO ANTONIEGO. ŚWIADECTWA I MODLITWY – Książka zawiera ponad czterdzieści autentycznych, współczesnych, bardzo ciekawych świadectw o cudach i łaskach uzyskanych za wstawiennictwem najbardziej popularnego ze świętych – świętego Antoniego Padewskiego, napisanych przez osoby różnych stanów, zawodów i w różnym wieku….>> zobacz więcej

obrazek=> Antoni Padewski. Ja i diabeł -Rino Cammilleri – e-book -W tej oryginalnej biografii poznajemy historię jego życia z ust jego samego oraz z listów pisanych przez osoby, które się z nim zetknęły. Dzięki temu możemy poznać jego duchowość, jak również wpływ, jaki jego niezwykła osobowość wywierała na innych. Nicią przewodnią książki jest walka duchowa bohatera z odwiecznym Przeciwnikiem człowieka. W tej perspektywie Antoni opisuje koleje swojego życia i wydarzenia historyczne, w których brał udział. Poznajemy jego rozterki i cierpienia, ale też liczne cuda, które Bóg zdziałał za jego pośrednictwem. Widzimy, jak zmaga się ze złem i słabością, pozostając cały czas wiernym Chrystusowi, któremu oddał całkowicie swoje życie…

obrazekkliknij => Ilustrowane opowieści – Św. Antoni z Padwy – Zapraszamy do wędrówki śladami jednego z najbardziej popularnych świętych Kościoła katolickiego Antoniego z Padwy.Ten włoski franciszkanin i teolog pochodzenia portugalskiego, przypomina o sprawach znacznie ważniejszych niż tylko o zagubionych przedmiotach. Pomaga w odnajdywaniu czasu dla Boga i bliźnich, ponadto w odnajdywaniu samych siebie oraz prawdziwych wartości, a także wspiera w wędrówce do Boga…..

 

 


Display/1/sezon_wyprzedazy-728-90

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Filmy rysunkowe o ŚWIĘTYCH, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.