Droga Krzyżowa na Jasne Górze w czasie pandemii – o. Marcin Ciechanowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Droga Krzyżowa na Jasne Górze w czasie pandemii – o. Marcin Ciechanowski


W Wielkim Tygodniu dla użytkowników internetu rozważania Drogi Krzyżowej przy stacjach na wałach jasnogórskich przygotował paulin o. Marcin Ciechanowski.(źródło https://www.youtube.com/watch?v=r-8l7oq1HfU)
 

Homilia – Święci kontra zaraza – o. Marcin Ciechanowski

Temat: Święci kontra zaraza – czyli o nawróceniu, Jeremiaszu, Św. Dominiku Savio, Św. Damianie de Veuster.

obrazek => REKOLEKCJE ANIELSKIE – o. Marcin Ciechanowski OSPPE – Ojciec Marcin Ciechanowski, egzorcysta z wieloletnim doświadczeniem, głosi pełne pasji rekolekcje. Nie jest to tylko zbiór teorii i wskazówek teologicznych. To żywy przekaz poparty niezliczonymi przykładami uwolnienia spod mocy demona, z którymi ojciec Marcin zetknął się w swej posłudze egzorcysty….

obrazekkliknij => Modlitwa Ewangelią na każdy dzień- ks. Krzysztof Wons SDS -Modlitwa Ewangelią na każdy dzień jest praktyczną pomocą do codziennej modlitwy Słowem Bożym przeznaczoną dla wszystkich niezależnie od ich przygotowania biblijnego. Autor skupia się na wydobywaniu sensu duchowego czytań. Często odwołuje się do wyobraźni czytelnika, aby zaangażował w modlitwie swoje zmysły i stał się nie tylko obserwatorem, ale także uczestnikiem ewangelicznych wydarzeń….
Ten wpis został opublikowany w kategorii Droga Krzyżowa, o. Ciechanowski Marcin, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.