Bóg u Twoich stóp, czyli jak modlitwą obudzić głód ducha – o. Marcin Ciechanowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Jak obudzić głód ducha – o. Marcin Ciechanowski – cz.1


REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE pod hasłem „Bóg u Twoich stóp, czyli jak modlitwą obudzić głód ducha” (źródło https://youtu.be/6V1sdW1nB8Q/)
 

Jak obudzić głód ducha – o. Marcin Ciechanowski – cz.2


obrazek => REKOLEKCJE ANIELSKIE – o. Marcin Ciechanowski OSPPE – Ojciec Marcin Ciechanowski, egzorcysta z wieloletnim doświadczeniem, głosi pełne pasji rekolekcje. Nie jest to tylko zbiór teorii i wskazówek teologicznych. To żywy przekaz poparty niezliczonymi przykładami uwolnienia spod mocy demona, z którymi ojciec Marcin zetknął się w swej posłudze egzorcysty….
 

Jak obudzić głód ducha – o. Marcin Ciechanowski – cz.3

obrazekkliknij => Modlitwa Ewangelią na każdy dzień- ks. Krzysztof Wons SDS -Modlitwa Ewangelią na każdy dzień jest praktyczną pomocą do codziennej modlitwy Słowem Bożym przeznaczoną dla wszystkich niezależnie od ich przygotowania biblijnego. Autor skupia się na wydobywaniu sensu duchowego czytań. Często odwołuje się do wyobraźni czytelnika, aby zaangażował w modlitwie swoje zmysły i stał się nie tylko obserwatorem, ale także uczestnikiem ewangelicznych wydarzeń….

 

Jak obudzić głód ducha – o. Marcin Ciechanowski – cz.4

obrazekkliknij => Modlitwa. Tajemnica spotkania Boga z człowiekiem -Anna Świderkówna -Porusza między innymi następujące tematy: brak czasu na modlitwę, wewnętrzna postawa człowieka modlącego się, modlitwy niewysłuchane. Ukazuje też liczne przykłady modlitw i wydobywa praktyczne wskazówki, odpowiadając na trudne pytania….

 

Jak obudzić głód ducha – o. Marcin Ciechanowski – cz.5

obrazek => Modlitwa, która uzdrawia. Jak modlić się o uzdrowienie w rodzinie -Francis MacNutt – Nie zabijaj Chrystusa w drugim człowieku ani słowem, ani postawą, ani złą myślą. On powiedział: „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. Ten, który za nas cierpiał rany, wciąż cierpi w każdym człowieku i w całej ludzkości, w swoim Mistycznym Ciele – świętym Kościele. Ta książka pokazuje, czego Bóg pragnie dokonywać dla nas. Jest to tak cudowne, że aż trudno w to uwierzyć..….

 

Jak obudzić głód ducha – o. Marcin Ciechanowski – cz.6


 

obrazek => Boży poradnik antydepresyjny – Książka dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w codzienności. Zawiera krótkie rozważania, myśli, które pozwalają zwrócić uwagę na to, co w duchowym życiu najistotniejsze. Często bowiem głowa zajęta jest przyziemnymi sprawami, a sfera duchowa cierpi…..

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii KONFERENCJE O MODLITWIE, o. Ciechanowski Marcin, Rekolekcje o modlitwie, Rekolekcje WIELKOPOSTNE, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.