Męski Różaniec – sens i misja

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Męski Różaniec – sens i misja

Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi – 1. soboty miesiąca.

Więcej o ruchu Męskiego Różańca: https://meskirozaniec.pl
 

obrazek => Jezus wzorem i źródłem mocy dla mężczyzny – Mieczysław Guzewicz – Autor ukazuje Jezusa jako wzoru męskości w każdej sferze życia a także, co słowo Boże przynosi w kwestii rozumienia istoty męskości w małżeństwie i w ojcostwie, otwierając nowe perspektywy ich rozumienia i szanse odnowienia….

obrazek =>Warto być ojcem -Jacek Pulikowski -Jak być dobrym ojcem? Może masz już w tej kwestii wiele doświadczeń? A może dopiero przygotowujesz się do tej roli? W obu przypadkach zapewne zastanawiasz się, jak najlepiej stawić czoła temu wyzwaniu…

obrazek =>Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia„Ewa czuje inaczej”, jest to ciąg dalszy „Krokodyla dla ukochanej”. Z tamtej dowiedzieliśmy się, że warto wspierać rozwój mężczyzny stawiając mu wysokie wymagania, z tej natomiast wyciągniemy wniosek, że warto zadbać o uczucia.Kobieta i mężczyzna to stworzenia bardzo różniące się w odbiorze rzeczywistości. „Adam” nastawiony jest na działanie, „Ewa” wszystko przeżywa przez pryzmat swoich uczuć. Czy te dwie istoty mogą dojść do jedności? Tak, jeśli uwzględniają różnice w sposobie odczuwania świata i nauczą się komunikacji emocjonalnej.Mówi się, że sercem mężczyzny jest rzeczywistość świata, światem kobiety jest rzeczywistość jej serca. Zatem, jeśli nie chcesz mojej zguby… Nie tylko krokodyla daj mi, luby, lecz zadbaj o nasze uczucia.

obrazek => Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci? – Jacek Pulikowski – Posłuchaj, co o wychowaniu chce Ci powiedzieć człowiek, który rodzinie i wychowaniu poświęcił całe swoje życie!….

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Katechezy dla dorosłych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, RÓŻANIEC, Świadectwa video, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.