KURS (PRZED) MAŁŻEŃSKI – dr Jacek Pulikowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Wybitny specjalista z dziedziny ludzkiej płciowości, autor wielu książek o relacjach damsko – męskich, znakomity mówca Jacek Pulikowski w wykładach o małżeństwie.

Co przed ślubem? -Jacek Pulikowski


Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość oraz że Cię nie opuszczę. Ale co to oznacza w praktyce? (Źródło EWTN Polska)

 

Jakie przeszkody? – Jacek Pulikowski


 

Dlaczego w Kościele?


 

Komu ślubuję?


 

Chcecie wytrwać?


 

Chcecie mieć dzieci?


 

Czy Pani kocha męża? |


 

Po co czystość przedmałżeńska?


 

Uczciwość w związku


 

Nie opuszczę Cię


 

Tak mi dopomóż Panie Boże

 
Książki Pana Jacka Pulikowskiego:

obrazek => WARTO NAPRAWIĆ MAŁŻEŃSTWO – Jacek Pulikowski – Czytając tę książkę dowiesz się: jakie są przyczyny kryzysów małżeńskich; jak doceniać swojego małżonka; jak dobrze komunikować się w związku; dlaczego powstają konflikty z teściami; jak przeciwdziałać kryzysom małżeńskim… Warto naprawić małżeństwo, dlatego przeczytaj tę książkę i nie pozwól, by kryzys zniszczył Waszą relację!

obrazek => REMONT MAŁŻEŃSKI – Jacek Pulikowski – Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu (własnemu oraz innych osób) Jacek Pulikowski udziela rad, które mogą pomóc małżonkom pogrążonym w kryzysie…
obrazek => Warto uprawić seks -Jacek Pulikowski – Njbardziej znany mąż przekonuje czytelnika, że warto zadbać o sferę współżycia małżeńskiego. Natomiast jeśli ktoś pragnie przeżywać nie tylko szybko przemijające, powierzchowne, naskórkowe, zwierzęco dzikie doznania, a głęboką radość, prawdziwie ludzką, płynącą ze zjednoczenia cielesnego z ukochaną osobą drugiej płci – współmałżonkiem – musi ten „seks” uczłowieczyć…

obrazek => MĘŻCZYZNA OD A DO Z – Jacek Pulikowski, Jadwiga Pulikowska – Każdy rozdział obejmuje hasła na określoną literę, od A do Z. Oczywiście hasła dobrane są tak, aby dokładnie scharakteryzować zarówno mężczyznę, jak i kobietę. Dowiesz się, jak na wybrane sprawy patrzysz Ty, a jak Twój mąż lub Twoja żona….

obrazek =>Warto być ojcem -Jacek Pulikowski -Jak być dobrym ojcem? Może masz już w tej kwestii wiele doświadczeń? A może dopiero przygotowujesz się do tej roli? W obu przypadkach zapewne zastanawiasz się, jak najlepiej stawić czoła temu wyzwaniu…

obrazek =>Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia„Ewa czuje inaczej”, jest to ciąg dalszy „Krokodyla dla ukochanej”. Z tamtej dowiedzieliśmy się, że warto wspierać rozwój mężczyzny stawiając mu wysokie wymagania, z tej natomiast wyciągniemy wniosek, że warto zadbać o uczucia.Kobieta i mężczyzna to stworzenia bardzo różniące się w odbiorze rzeczywistości. „Adam” nastawiony jest na działanie, „Ewa” wszystko przeżywa przez pryzmat swoich uczuć. Czy te dwie istoty mogą dojść do jedności? Tak, jeśli uwzględniają różnice w sposobie odczuwania świata i nauczą się komunikacji emocjonalnej.Mówi się, że sercem mężczyzny jest rzeczywistość świata, światem kobiety jest rzeczywistość jej serca. Zatem, jeśli nie chcesz mojej zguby… Nie tylko krokodyla daj mi, luby, lecz zadbaj o nasze uczucia.

obrazek => Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci? – Jacek Pulikowski – Posłuchaj, co o wychowaniu chce Ci powiedzieć człowiek, który rodzinie i wychowaniu poświęcił całe swoje życie!….

obrazek => Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn – Jacek Pulikowski – Książka dla każdego, kto chce się dowiedzieć: dlaczego mężczyznę trudno zawołać na obiad; kto w małżeństwie powinien być ekspertem od seksu; po co mąż ma mówić żonie, że ją kocha; dlaczego nie opłaca się podnosić głosu na kobietę; gdzie można znaleźć przepis na 100% mężczyznę; dlaczego nie warto przeszkadzać mężczyźnie, kiedy leży i robi NIC; kto jest w stanie rzucić palenie dla dziewczyny; dlaczego mężczyzna musi mieć wszystko napisane na kartce; jak kapłan powinien rozmawiać z kobietami….

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Konferencje dla Kobiet - video, MAŁŻEŃSWO, Rodzina, RELACJE DAMSKO-MĘSKIE, Czystość, MIŁOŚĆ, Pulikowski Jacek, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.