Nie wystarczy wiedza o Bogu – trzeba Go DOŚWIADCZYĆ – o. Marcin Ciechanowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nie wystarczy wiedza o Bogu – trzeba Go DOŚWIADCZYĆ – o. Marcin Ciechanowski


Homilia na Zesłanie Ducha Świętego.
Bóg pragnie, byśmy Go doświadczyli a nie tylko wiedzieli, że On jest. Natomiast doświadczając Boga, przyda nam się wiedza o Nim
 

obrazek => Modlitwy do Ducha Świętego – Polecamy mały modlitewnik zawierający nowenny, nabożeństwo, litanie i modlitwy codzienne do Ducha Świętego. W skład książeczki wchodzą także modlitwy świętych i błogosławionych do Ducha Świętego…

obrazek => Temperament a Duch Święty – o sprawia, że zachowuję się tak, a nie inaczej? To odwieczne pytanie zadawane jest od tysięcy lat przez zwykłych ludzi, filozofów i teologów. W swojej książce „Temperament a Duch Święty” Tim LaHaye udziela na nie odpowiedzi, odwołując się do klasycznych modeli ludzkich temperamentów i opierając na Słowie Bożym, co czyni z tej pozycji fascynującą i bardzo mądrą lekturę nie tylko dla wszystkich chrześcijan….

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja, o. Ciechanowski Marcin, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.