Zagrożenia duchowe – ks Radosław Siwiński

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Zagrożenia duchowe – ks Radosław Siwiński – cz. 1


Kazanie wygłoszone podczas rekolekcji Adwentowych w Łowiczu w grudniu 2010 w kościele rektoralnym oo. Pijarów.

Zagrożenia duchowe – ks Radosław Siwiński – cz. 2

Ks. Radosław Siwiński –  urodził się w 1976 roku i pochodzi z Kołobrzegu. W latach 1996-2004 żył i formował się we francuskiej Wspólnocie św. Jana założonej przez dominikanina o. Marie Dominique Philippe. W tym czasie przez rok pracował w Rumunii i kilka miesięcy spędził w Afryce – w Gwinei. Po powrocie do Polski wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, gdzie w 2007 roku został wyświęcony na kapłana. Święcenia przyjął z rąk biskupa Tadeusza Werno. W pierwszym roku pracy duszpasterskiej posługiwał w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Słupsku. W 2008 roku obronił pracę magisterską z filozofii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i wyjechał do Krakowa na studia doktoranckie na Uniwersytecie Papieskim. Od września 2008 roku do stycznia 2011 był kapelanem Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego. W październiku 2011 roku powrócił do diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Wykłada filozofię w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie.
Ks. Radosław zainicjował wakacyjne ewangelizacje małych miejscowości w naszej diecezji oraz Ewangelizację Nadmorską. Jest współtwórcą projektu „Ewangelia dla miasta”. Od października 2007 do stycznia 2011 roku działał w Diakonii Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie, zaś od 2 lutego 2010 jest moderatorem grupy Rycerstwa św. Michała Archanioła. W lipcu 2011 roku został mianowany przez biskupa Edwarda Dajczaka koordynatorem do spraw Nowej Ewangelizacji.
Stykając się z bardzo różnymi ludźmi: bogatymi i ubogimi, zdrowymi i chorymi, potrzebującymi i chcącymi udzielać pomocy ks. Radosław zauważył, że największą potrzebą człowieka jest bycie kochanym, a serce spragnione miłości może napełnić jedynie żywy Bóg i konkretny człowiek, który przejmie się losem innego, znajdującego się w potrzebie. Ksiądz Radosław posługuje modlitwą wstawienniczą i modlitwą o uwolnienie. Jest również egzorcystą.

 
Książki na temat zagrożeń duchowych:

=>Encyklopedia zagrożeń duchowych

=>Egzorcyzm – Ks. Michał Olszewski SCJ

=> Wywoływanie duchów – ks. Andrzej Zwoliński
=> „Co warto wiedzieć o homeopatii” -Robert Tekieli

=> Psychologia i New Age – ks. Aleksander Posacki SJ

=> Wywiad z księdzem egzorcystą – Ojciec José Antonio Fortea
=> Wyznania egzorcysty – Ks. Gabriele Amorth
=> Neospirytyzm i pseudopsychologie – Ks. Aleksander Posacki SJ
=> Silniejsi od zła – Gabriele Amorth, Roberto Italo Zanini
=> Zwycięstwo Światłości -autorzy: Ks. Przemysław Sawa, Marzena Pietroszek
=> Abc o New Age – Anna Białowąs (red.)
=> Kryzys sumienia – Raymond Franz. Ta książka po prostu wstrząsnęła Świadkami Jehowy!

=> Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia – Natan Chesed (o Świadkach Jehowy)
=> Słownik sekt, nowych ruchów religijnych i okultyzmu

 

 

=> Egzorcyści i modlitwa o uwolnienie – adresy, kontakt

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Siwiński Radosław, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.