RÓŻANIEC ŚPIEWANY

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

RÓŻANIEC ŚPIEWANY (wersja 1)

 

RÓŻANIEC ŚPIEWANY (wersja 2)


 
Cały Różaniec śpiewany
„Pewnego pięknego wrześniowego dnia wróciłem ze szkoły i wziąłem do ręki gitarę…” – opowiada o genezie powstania płyty ks. Bartłomiej Bober, autor muzyki. Od tego momentu zaczął kształtować się Różaniec, który „dojrzewał” jeszcze przez pięć miesięcy w zaciszu probostwa parafii św. Jadwigii w Chorzowie.

Muzyka: Ks. Bartłomiej Bober
W nagraniu udział wzięli: Aleksandra Adamiak, Marek Anton, ks. Bartłomiej Bober, Piotr Bober, Teresa Bober, ks. Mirosław Dubiel, Agnieszka Jamrozy, Edyta Krzyk, Paweł Krzyk, Magda Krzywda, Marta Kułacz, ks. Sebastian Lewandowski, Agnieszka Rusinowska, Andrzej Schneider, Dominik Sławiński, Ksawery Sławiński, Leszek Wadowski, Sławomir Witkowski.

 
=> Homilie o Traktacie o doskonałym nabożeństwie do NMP oraz o Zawierzeniu się Maryi
 

obrazek => Cała piękna. Maryja -ks. Krzysztof Wons SDS– Gdy czytamy Biblię, odsłania nam stopniowo piękno Maryi, w Słowie jak w lustrze możemy zobaczyć Jej piękne oblicze, które podnosi nas, gdy zmizerowani pochylamy twarz ku ziemi. Przywraca nadzieję, gdy już się sobie nie podobamy, nie wierzymy, że Bóg ukrył w nas cząstkę swego Boskiego piękna. Bóg podarował nam Maryję, aby Jej piękno wlewało w duszę nadzieję, że także w nas może się odsłonić „wieczny wzór piękna”….>> zobacz więcej

 

Jak odmawiać różaniec:
 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii MATKA BOŻA, RÓŻANIEC i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.