Dzielna owieczka – film animowany

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Dzielna owieczka

 

 

Film animowany, którego akcja rozgrywa się na tydzień przed ukrzyżowaniem Chrystusa.
Mała owieczka wspólnie ze swoimi przyjaciółmi wyrusza w podróż z Betlejem do Jerozolimy

 

obrazek => Biblia opowiedziana dzieciom. Stary i Nowy Testament -Biblia to niezwykła księga, która na przestrzeni dziejów wpłynęła na życie wielu ludzi i to często w zaskakujący sposób. Nawet małe dzieci mogą zrozumieć wielkie prawdy, jakie niesie, jeżeli im się je przedstawi prostymi słowami, w formie opisowej narracji – tak jak właśnie to czyni ta, jednotomowa i w poręcznym formacie wydana publikacja…
obrazek => Różaniec dla dzieci – Ta książka to prawdziwa perła w dziecięcej biblioteczce! Nie tylko przybliża dzieciom modlitwę różańcową, ale w prosty a zarazem piękny sposób pomaga zrozumieć wydarzenia z życia Jezusa i Maryi….

 Display/1/sezon_wyprzedazy-728-90

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy biblijne dla dzieci i nie tylko, Filmy rysunkowe, Rekolekcje WIELKOPOSTNE, Różne bajki i filmy religijne dla dzieci i młodzieży i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.