Program: Z wiarą – „SZCZĘŚCIE” – ks. Przemysław Kawecki

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Program: Z wiarą – „SZCZĘŚCIE

 

Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka Z wiarą. Tym razem dotyczy on pojęcia „szczęście”.
Czy Polacy są szczęśliwi? czy wiemy czym jest szczęście i jak osiągnąć to wieczne? Poznamy opinie telewidzów, a odpowiedzi udzieli ks. Przemek Kawecki SDB

 

Inne odcinki programu „Z wiarą” => TUTAJ <= kliknij   Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi -Jacek Pulikowski – Czym jest szczęście? Co powinien robić człowiek? Szczęśliwy traf czy wypracowane szczęście? Talent do szczęścia? Szczęście a nałogi, szczęście a marzenia, a mądrość, a cierpienie… Różnorodność dróg do szczęścia. Szczęście pełne i ostateczne. Kogo nazwiemy człowiekiem szczęśliwym? Człowiek szczęśliwy to ten, który jest… no właśnie – o tym jest ta książka….

obrazek=>  Żyć w Duchu Świętym -Ks. Michał Olszewski SCJ – Rekolekcje zebrane w tej książce to rodzaj wprowadzenia do życia w Duchu Świętym, doświadczania obecności żywego Boga. Może ono służyć zarówno początkującym, jak i zaawansowanym na charyzmatycznej drodze. Zarówno tym, którzy jeszcze nie doświadczyli czy raczej nie uświadomili sobie mocy Ducha, jak i dla posługujących w grupach modlitewnych. Ks Michał przywołuje przykłady niesamowitego działania Ducha Świętego w postaci nawróceń, uzdrowień, uwolnień od działania złych duchów i wielu innych. Odwołując się do swego doświadczenia jako egzorcysty, przestrzega też przed zagrożeniami duchowymi, które niesie ze sobą wiele nurtów współczesnej kultury. Nade wszystko jednak pokazuje, jak wygląda życie przeniknięte miłością i wiarą w naszego Pana i Ożywiciela…

obrazek => Owoce Ducha Świętego w życiu chrześcijanina – Adam Edward Szczepanowski – Przyjęcie darów Ducha Świętego przynosi w życiu chrześcijanina konkretne efekty. Święty Paweł nazywa je owocami Ducha Świętego. Niniejsze rozważania, uzupełnione świadectwem autora, zainspirują do refleksji, modlitwy i życiowych zmian…..

Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Kawecki Przemysław, Programy telewizyjne, Wiara, życie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.