Program: Z wiarą – „PRZESĄDY, ZABOBONY, UROKI….” – ks. Przemysław Kawecki

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Program: Z wiarą – „PRZESĄDY, ZABOBONY, UROKI….

 

 

Dlaczego katolicy wierzą w przesądy, co to są zabobony, dlaczego odczyniamy uroki i jakie są tego konsekwencje? To wszystko i wiele więcej w szóstym odcinku „z wiarą”.
 

Inne odcinki programu „Z wiarą” => TUTAJ <= kliknij    

obrazek => Encyklopedia zagrożeń duchowych...
obrazek => „Silniejsi od zła” – Gabriele Amorth, Roberto Italo Zanini – Jak rozpoznać, zwyciężyć i unikać Szatana? Najbardziej znany na świecie egzorcysta, włoski paulista ks. Gabriele Amorth, w swojej najnowszej książce przypomina, że życie jest ciągłą walką ze złem. Chcąc pokonać przeciwnika, trzeba go najpierw poznać….
obrazek=> Abc o New Age – Anna Białowąs (red.) -W jednej pracy zebrała bowiem artykuły niepodważalnie najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Wymieńmy tylko niektórych: ks. Aleksander Posacki, Hanna Karaś, Dariusz Pietrek, ks. Andrzej Siemieniewski, Piotr Tomasz Nowakowski…
obrazek => Okultyzm, magia, demonologia -ks. Aleksander Posacki SJ – Książka jest podstawowym wprowadzeniem w tematykę okultyzmu, magii i demonologii. Składa się z dwóch części: pierwsza jest opracowaniem chrześcijańskiej nauki wobec tego typu zjawisk dokonanym przez o. Aleksandra Posackiego, druga to Nota duszpasterska – oficjalny dokument biskupów włoskich poświęcony tej tematyce.
obrazek=> Ciebie prosimy, uwolnij nas Panie! -Praca zbiorowa – Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia, w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym.
Na książkę pt. Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie! składa się sześć rozdziałów, zawierających w sumie 58 tekstów, usystematyzowanych według następującego porządku: Modlitwy do Boga w Trójcy jedynego, modlitwy za wstawiennictwem Maryi, Aniołów i Świętych oraz modlitwy o uwolnienie od złego ducha.
obrazek=> Wiara chrześcijańska i demonologia -autor: Kongregacja Nauki Wiary -Dokument Kongregacji Nauki Wiary „Wiara chrześcijańska i demonologia” potwierdza i przedstawia nauczanie Kościoła o szatanie jako osobowym złym duchu, przeciwniku Boga, człowieka i stworzenia. Dokument powstał w odpowiedzi na coraz głośniejsze i liczniejsze teorie, idee i wypowiedzi wielu myślicieli i teologów, negujących realne istnienie szatana….
obrazek => „Co warto wiedzieć o homeopatii” -ks. Andrzej Sereda – Książka ks. Andrzeja Seredy w sposób bardzo rzetelny – nie tylko z punktu widzenia teologicznego – opisuje niebezpieczeństwa związane z homeopatią, dlatego jest tak istotną pozycją piśmienniczą….


 

=> Egzorcyści i modlitwa o uwolnienie – adresy, kontakt

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Kawecki Przemysław, Programy telewizyjne, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.