Czym się różni egzorcyzm od modlitwy o uwolnienie – o. Marcin Ciechanowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Czym się różni egzorcyzm od modlitwy o uwolnienie

Czym się różni egzorcyzm od modlitwy o uwolnienie – m. in. o tym o. Marcin Ciechanowski OSPPE,
egzorcysta, w rozmowie z red. Jolantą Kobojek.
 

obrazek => Wywiad z księdzem egzorcystą -Ojciec José Antonio Fortea – „Książka jest bardzo szczegółowa. To znaczy autor odpowiada na wiele pytań które sam sobie zadaje. „Dlaczego zbuntowały się demony?”, „Czy anioł może czynić źle?” to tylko niektóre pytania, znajdujące się w książce. Gorąco polecam te pozycję, można się z niej dużo rzeczy dowiedzieć…”
 

o. Marcin Ciechanowski – wywiad


 
obrazek kliknij=> Wyznania egzorcysty -Ks. Gabriele Amorth -Ks. Gabriele Amorth w Wyznaniach egzorcysty pragnie nie tylko podzielić się z Czytelnikami długoletnim doświadczeniem egzorcysty, lecz przede wszystkim przestrzec wszystkich chrześcijan, alby nie ignorowali działania szatana, lecz przeciwstawiali mu się mocą wiary i Słowa Bożego. W ten sposób nie wpadną w pułapkę oszustów, magów, czarowników i wróżacych z kart….
obrazek => Zwycięstwo Światłości – Ks. Przemysław Sawa, Marzena Pietroszek – Teoretyczno-praktyczny przewodnik po walce duchowej i zagrożeniach wiary. Książka pozwala głębiej zrozumieć istotę ewangelizacji. Aby skutecznie ją przeprowadzić, konieczna jest posługa słowa, uzdrowienia i uwolnienia. Dlatego znajdziemy tu opis mechanizmów zniewolenia i praktyczne pomoce do odzyskania wolności wewnętrznej…..

 

Więcej konferencji o zagrożeniach duchowych => TUTAJ <= kliknij

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii o. Ciechanowski Marcin, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.