”Jezus sam walczył o mnie z demonem” – świadectwo Pawła

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Świadectwo Pawła – Część I

W wieku 11 lat wszedł w muzykę satanistyczną a w konsekwencji doszło do zniewolenia złym duchem.
Kilka lat trwało uwolnienie dzięki egzorcyzmom.
 
=> Ks. Dominik Chmielewski – od mistrza sztuk walki do kapłana
 

Świadectwo Pawła- Część II

Początek uwolnień i walka. Spoczynki w Duchu Świętym.
 
obrazek => Wywiad z księdzem egzorcystą -Ojciec José Antonio Fortea – „Książka jest bardzo szczegółowa. To znaczy autor odpowiada na wiele pytań które sam sobie zadaje. „Dlaczego zbuntowały się demony?”, „Czy anioł może czynić źle?” to tylko niektóre pytania, znajdujące się w książce. Gorąco polecam te pozycję, można się z niej dużo rzeczy dowiedzieć…”
 

Świadectwo Pawła – Część III

”Definitywne uwolnienie od Wpływów złego ducha. Sam Chrystus za mnie walczył a wtedy diabeł całkowicie zamilkł a następnie wyszedł nie czyniąc mi żadnych szkód. Chwała Bogu na wysokościach.”

 

obrazek => Wywiad z księdzem egzorcystą. Część II -Ojciec José Antonio Fortea – Ks. Jose Antonio Fortea (ur. 1968) – hiszpański demonolog, egzorcysta. Studia teologiczne ukończył na Uniwersytecie w Nawarze. Jest autorem kilkunastu powieści o tematyce końca świata oraz kilku traktatów teologicznych. Niesamowite odpowiedzi na niezwykłe pytania…
obrazek => Zwycięstwo Światłości – Ks. Przemysław Sawa, Marzena Pietroszek – Teoretyczno-praktyczny przewodnik po walce duchowej i zagrożeniach wiary. Książka pozwala głębiej zrozumieć istotę ewangelizacji. Aby skutecznie ją przeprowadzić, konieczna jest posługa słowa, uzdrowienia i uwolnienia. Dlatego znajdziemy tu opis mechanizmów zniewolenia i praktyczne pomoce do odzyskania wolności wewnętrznej…..

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Świadectwa video, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.