Od braku miłości i akceptacji do opętania – świadectwo Kuby

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Świadectwo Kuby- Część I

„Od braku miłości i akceptacji do opętania. Dwa lata egzorcyzmów, dręczeń, myśli samobójczych i strachu do upragnionej wolności.Opamiętałem się dopiero wtedy i poprosiłem o pomoc Boga, kiedy pobiłem swoją rodzinę(mamę i tatę) w amoku diabelskim. Byłem opętany, zaplanowałem zabicie swojej byłej dziewczyny”. „Niepokój, nienawiść, smutek, depresja osamotnienie, sekta, opętanie, cyrografy, Egzorcyzmy… i …. Miłość, akceptacja, WOLNOŚĆ !”
 
=> Ks. Dominik Chmielewski – od mistrza sztuk walki do kapłana
 

Świadectwo Kuby- Część II

O wejściu w sektę i samym opętaniu, planowanym zabójstwie.
pokazuje proces powolnego zawładnięcia przez szatana duszy.
 
obrazek => Wywiad z księdzem egzorcystą -Ojciec José Antonio Fortea – „Książka jest bardzo szczegółowa. To znaczy autor odpowiada na wiele pytań które sam sobie zadaje. „Dlaczego zbuntowały się demony?”, „Czy anioł może czynić źle?” to tylko niektóre pytania, znajdujące się w książce. Gorąco polecam te pozycję, można się z niej dużo rzeczy dowiedzieć…”
 

Świadectwo Kuby – Część III

Walka o życie. Uwolnienie i pokój WOLNOŚĆ

 

obrazek => Wywiad z księdzem egzorcystą. Część II -Ojciec José Antonio Fortea – Ks. Jose Antonio Fortea (ur. 1968) – hiszpański demonolog, egzorcysta. Studia teologiczne ukończył na Uniwersytecie w Nawarze. Jest autorem kilkunastu powieści o tematyce końca świata oraz kilku traktatów teologicznych. Niesamowite odpowiedzi na niezwykłe pytania…
obrazek => Zwycięstwo Światłości – Ks. Przemysław Sawa, Marzena Pietroszek – Teoretyczno-praktyczny przewodnik po walce duchowej i zagrożeniach wiary. Książka pozwala głębiej zrozumieć istotę ewangelizacji. Aby skutecznie ją przeprowadzić, konieczna jest posługa słowa, uzdrowienia i uwolnienia. Dlatego znajdziemy tu opis mechanizmów zniewolenia i praktyczne pomoce do odzyskania wolności wewnętrznej…..

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Świadectwa video, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Od braku miłości i akceptacji do opętania – świadectwo Kuby

  1. marta pisze:

    Dziekuję za wielka moc tego świadectwa. Postanowiłam pod koniec słuchania ząłożyć stronę ewangelizującą, może vloga. Chawła Panu!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.