Od braku miłości i akceptacji do opętania – świadectwo Kuby

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Świadectwo Kuby- Część I

„Od braku miłości i akceptacji do opętania. Dwa lata egzorcyzmów, dręczeń, myśli samobójczych i strachu do upragnionej wolności.Opamiętałem się dopiero wtedy i poprosiłem o pomoc Boga, kiedy pobiłem swoją rodzinę(mamę i tatę) w amoku diabelskim. Byłem opętany, zaplanowałem zabicie swojej byłej dziewczyny”. „Niepokój, nienawiść, smutek, depresja osamotnienie, sekta, opętanie, cyrografy, Egzorcyzmy… i …. Miłość, akceptacja, WOLNOŚĆ !”
 
=> Ks. Dominik Chmielewski – od mistrza sztuk walki do kapłana
 

Świadectwo Kuby- Część II

O wejściu w sektę i samym opętaniu, planowanym zabójstwie.
pokazuje proces powolnego zawładnięcia przez szatana duszy.
 
obrazek => Wywiad z księdzem egzorcystą -Ojciec José Antonio Fortea – „Książka jest bardzo szczegółowa. To znaczy autor odpowiada na wiele pytań które sam sobie zadaje. „Dlaczego zbuntowały się demony?”, „Czy anioł może czynić źle?” to tylko niektóre pytania, znajdujące się w książce. Gorąco polecam te pozycję, można się z niej dużo rzeczy dowiedzieć…”
 

Świadectwo Kuby – Część III

Walka o życie. Uwolnienie i pokój WOLNOŚĆ

 

obrazek => Wywiad z księdzem egzorcystą. Część II -Ojciec José Antonio Fortea – Ks. Jose Antonio Fortea (ur. 1968) – hiszpański demonolog, egzorcysta. Studia teologiczne ukończył na Uniwersytecie w Nawarze. Jest autorem kilkunastu powieści o tematyce końca świata oraz kilku traktatów teologicznych. Niesamowite odpowiedzi na niezwykłe pytania…
obrazek => Zwycięstwo Światłości – Ks. Przemysław Sawa, Marzena Pietroszek – Teoretyczno-praktyczny przewodnik po walce duchowej i zagrożeniach wiary. Książka pozwala głębiej zrozumieć istotę ewangelizacji. Aby skutecznie ją przeprowadzić, konieczna jest posługa słowa, uzdrowienia i uwolnienia. Dlatego znajdziemy tu opis mechanizmów zniewolenia i praktyczne pomoce do odzyskania wolności wewnętrznej…..

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Świadectwa video, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.