Od wschodnich sztuk walk do opętania – świadectwo Marcina

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Od wschodnich sztuk walk do opętania – Część I

Mocne świadectwo Marcina na temat zniewolenia demonicznego
 
=> Ks. Dominik Chmielewski – od mistrza sztuk walki do kapłana
 
obrazek => Uwolnienie z mocy złego ducha -Ks. Tournyol du Clos – Praktyczny poradnik uwalniania od złych mocy. Autor – kapłan z wieloletnim doświadczeniem w posłudze uwalniania i egzorcyzmowania – proponuje czytelnikom pomoc w rozpoznaniu konkretnej sytuacji, w postawieniu diagnozy oraz w podjęciu konkretnych działań: modlitw o obronę przed złem oraz modlitw o uwolnienie, wśród których są także egzorcyzmy….
 

Od wschodnich sztuk walk do opętania – Część II

 

obrazek => Psychologia i New Age -ks. Aleksander Posacki SJ – Pierwsza w Polsce kompleksowa ocena terapii Hellingera i Kinezjologii Edukacyjnej

 

Od wschodnich sztuk walk do opętania – Część III

 

obrazek => Egzorcyzm -Ks. Michał Olszewski SCJ – Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek zniewolenia duchowego….

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Świadectwa video, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.