Ewangelizacja dawniej i dziś – ks. dr Adam Łuźniak

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Ewangelizacja dawniej i dziś – ks. dr Adam Łuźniak

Nauka wygłoszona w ramach Szkoły Duchowości Charyzmatycznej. (charyzmatykon.pl)

 
 

obrazek=> Nowa Ewangelizacja – konkretne wezwanie – Ks. Stanisław Dyk – Bardzo dobra lektura, która nie tylko pomoże zrozumieć, na czym polega Nowa Ewangelizacja, ale także pokaże konkretne metody, jak odnaleźć drogę do zagubionych…..
obrazek=> Jezus jest moim Panem. Ewangelizacja na Barce -Praca zbiorowa -Ewangelizacja na Barce to spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. To doświadczenie świadectwa uczniów Chrystusa. To głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i zaproszenie do przyjęcia Go jako swojego Pana i Zbawiciela….
obrazek=> Nowa ewangelizacja. Moc i piękno słowa -Bruno Maggioni – Ewangelizacja to niesienie nowej, darmowej nowiny, wykraczającej poza oczekiwania człowieka, a równocześnie tak ludzkiej, że kiedy ją spotykasz, to wszystko, czego wcześniej szukałeś, blednie…..
obrazek=> Papież Franciszek i Duch Święty – Salvatore Martinez (red.) – Tekst przedstawia zbiór wszystkich wypowiedzi papieża o Duchu Świętym, zaczerpniętych z wszystkich jego pism podzielonych na trzy obszary tematyczne – nowość, harmonia, misja – zaproponowane przez samego Ojca Świętego w homilii podczas Mszy św. w uroczystość Zesłania Ducha Świętego 2013 r. z uczestnictwem ruchów kościelnych…..
obrazek=> Boży poradnik antydepresyjny -Arkadiusz Łodziewski -Książka dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w codzienności. Zawiera krótkie rozważania, myśli, które pozwalają zwrócić uwagę na to, co w duchowym życiu najistotniejsze. Często bowiem głowa zajęta jest przyziemnymi sprawami, a sfera duchowa cierpi. Gdy jest Ci ciężko, nie trać wiary i wróć do najprostszych rzeczy. Wystarczy czasem zwrócić uwagę na to, co najistotniejsze, wystarczy zajrzeć do tej niewielkiej książki….

 
Więcej konferencji => TUTAJ <=
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Charyzmatykon - konferencje, Ewangelizacja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.