O nowym narodzeniu – bp Andrzej Siemieniewski, Andrzej Dziewit

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

O nowym narodzeniu (J 3) – konf.1 – bp Andrzej Siemieniewski

Nauka wygłoszona w ramach Szkoły Duchowości Charyzmatycznej. (charyzmatykon.pl)

 
obrazek => Pierwsze dary Ducha Świętego – Raniero Cantalamessa OFMCap – Wspaniała synteza nauki Kościoła, która pozwala zrozumieć Ducha Świętego jako Tego, który utrzymuje Kościół będący w drodze, prostując swe ścieżki na przyjście Pana….

 

O nowym narodzeniu (J 3) – konf.2 – Andrzej Dziewit

 
obrazek=> Przyjmij dary Ducha Świętego! – Papież Franciszek – Dzięki tej książeczce – wydanej w nowoczesnym kształcie smartfona – poznamy papieskie myśli na temat siedmiu darów Ducha Świętego. Papież wyjaśni nam w prosty sposób, co otrzymujemy podczas bierzmowania wraz z każdym darem. Taka refleksja jest absolutnie konieczna, abyśmy tych Bożych prezentów nie zakopali, ale korzystali z nich codziennie i cieszyli się ich zdumiewającymi, zaskakującymi owocami….

 

O nowym narodzeniu (J 3) – Dyskusja

 
   obrazek=> Moc z wysoka. Opowieść o Duchu Świętym -O. Joachim Badeni  – Ta książka to opowieść o Mocy Bożej, która żyje w człowieku, prowadzi go, wyzwala od smutku, zwątpienia i daje nowe życie…..

   obrazek=> Duch Święty i tajemnice zbawienia. Rozważania różańcowe – Ks. Tomasz Wasilewski SSP  – Maryja, pierwsza wierząca, najpełniej doświadczyła Jego mocy i pocieszenia, dlatego w poszukiwaniu Ducha Świętego, w poszukiwaniu Boga może być nam wspaniałą przewodniczką……

 
 
Więcej konferencji => TUTAJ <=
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii bp Siemieniewski Andrzej, Charyzmatykon - konferencje, Działanie Ducha Świętego i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.