Biblia i teologia o wniebowstąpieniu i jego konsekwencjach dla nas

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Homilia: „Biblia i teologia o wniebowstąpieniu i jego konsekwencjach dla nas” – ks. dr Włodzimierz Cyran

Homilia ks. dr Włodzimierza Cyrana ze spotkania ewangelizacyjno-modlitewnego we Mstowie 16 maja 2015 roku z uroczystości Wniebowstąpienia.
 

Ks. dr Włodzimierz Cyran – kapłan archidiecezji Częstochowskiej, biblista, egzorcysta i Moderator Wspólnoty Przymierza Rodzin „Mamre”. Książki ks. Cyrana można nabyć na stronie: mamre.pl/sklep
Informacje o Wspólnocie Mamre: www.mamre.pl
Kalendarium spotkań Wspólnoty, terminy Mszy św. w int. uzdrowienia: http://mamre.pl/Strona/kalendarium
 
 

obrazek=> Zdumiewająca potęga wiary -Merlin R. Carothers -Być może znalazłeś się kiedyś w sytuacji, z której zwyczajnie nie widziałeś wyjścia. I gdy Ci mówiono, że nie powinieneś tracić wiary, miałeś poczucie, że wiara nie rozwiąże Twojego problemu. Jezus jednak pokazał, co jest w stanie zrobić! Bóg obiecuje, że wykorzysta każdą sytuację i każde wydarzenie, aby działały na Twoją korzyść!…..
obrazek=> BÓG VS CIERPIENIE. DLACZEGO BÓG NIE CHCE, ŻEBYŚ CIERPIAŁ? – Ks. Marek Dziewiecki – Zapomnij o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by przez te kilka godzin nagrania Jezus Ciebie zaskoczył. Słuchaj tak, jakbyś po raz pierwszy w życiu słyszał o tym, co Jezus mówi na ten temat oraz jak sam odnosi się do cierpienia..

kliknij => KIEDY DUCH PRZYCHODZI Z MOCĄ – Peter HerbeckKiedy Duch Święty przychodzi z mocą, zaczynają się dziać prawdziwe cuda. Życie tych, którzy się otwierają na Jego działanie, przemienia się radykalnie. Uwalniani są od nałogów, chorób, rozpaczy. Napełniani radością, energią i miłością.

obrazek=> Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć -Renee Swope – Sięgnij po tę wyjątkową książkę i zobacz, jak odnaleźć autentyczną pewność siebie, za którą tęsknisz. Czytając Renee Swope, poczujesz się tak, jakbyś piła kawę z przyjaciółką. Na końcu każdego rozdziału znajdziesz pytania i modlitwy, które pomogą Ci przełamać swoje myślenie, nabrać pewności siebie i otworzyć się na Boże obietnice względem Ciebie. Zobaczysz, że Bóg pomoże Ci pokonać Twoich wewnętrznych wrogów: strach i zwątpienie, i obdarzy Cię odwagą, jakiej wcześniej nie znałaś….

 
Więcej nagrań z naukami Ks. dr Cyrana: => TUTAJ <= kliknij
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Msza Św o uzdrowienie, Wiara, życie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.