o. Antonello i Enrique – Misericordia Fest 2015, Szczecin

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Antonello i Enrique – konferencja – Misericordia Fest 2015, Szczecin


Konferencja wygłoszona przez Ojca Antonello i Enrique podczas Misericordia Fest 2015 w Szczecinie.

obrazekkliknij => OTO UZDROWIĘ CIEBIE. JAK OTWORZYĆ SIĘ NA ŁASKĘ UZDROWIENIA – O. Józef Witko OFM – Rozważania tekstów biblijnych dotyczących zaufania Bogu i modlitwy jako warunków relacji z Bogiem. Książka zawiera również świadectwa osób dotkniętych łaską uzdrowienia.….

 

Misericordia Fest Szczecin 2015 Msza Święta (14.06.2015) Przyrzeczenia


Misericordia Fest 2015 – 14 czerwca Msza i Przyrzeczenia
Kazanie: arcybiskupa Andrzeja Dzięgi

obrazekkliknij => Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego -Ks. Krzysztof Kralka SAC, Michał Zborowski (red.) – Uzdrowienie wewnętrzne jest jednym z fundamentalnych procesów, jakie muszą zajść w człowieku, aby mógł podążać ku dojrzałej wierze.Rozważania rozpoczynają się od przedstawienia istoty uzdrowienia wewnętrznego i przejścia tego procesu przez wszystkie etapy życia, począwszy od okresu prenatalnego, po chwilę obecną. Następne tygodnie poświęcone są zagadnieniom związanym z akceptacją siebie oraz poczuciem odrzucenia, krzywdy i niższości. Dalsze rozważania przeprowadzą Cię przez doświadczenie życiowych ucieczek i wzięcie odpowiedzialności za własne życie, a następnie doświadczenie przebaczenia i uzdrowienia międzypokoleniowego. ….
obrazekkliknij => JEZUS LECZY DZISIAJ. ŚWIADECTWA – Ks. Jan Reczek – Przeczytaj prawdziwe świadectwa osób, które doświadczyły łaski uzdrowienia po modlitwie wstawienniczej. To autentyczne, szczere i niesłychanie poruszające opowieści o działaniu Boga w życiu ludzi naznaczonych cierpieniem i chorobą.Przedstawione w tej książce świadectwa uzdrowionych przez Pana przekazane zostały ks. Janowi Reczkowi po odprawianych przez niego nabożeństwach lub indywidualnej modlitwie wstawienniczej o uzdrowienie….
obrazekkliknij => DO MIŁOŚCI PRZEZ UZDROWIENIE – Ks. Józef Pierzchalski SAC – „Autor w bardzo subtelny, a jednocześnie zrozumiały sposób porusza tematykę ludzkich problemów, o których na co dzień głośno się nie mówi (namiętność, uczucia, pragnienia), a które dotykają każdego z nas. Książka bardzo pomocna w odnajdowaniu właściwej drogi, poprzez zrozumienie własnych porażek i pragnień”. ….
obrazekkliknij => POMYSŁ BOGA NA TWOJE ŻYCIE – Gregory K.Popcak – Skąd wiedzieć, jaką drogę wybrał dla nas Bóg? Skąd wiedzieć, że właśnie tę drogę mamy obrać? Skąd mamy wiedzieć, że działamy według Jego planu, a nie swojego? A co zrobić, gdy ta nowa podróż, do której wzywa nas Bóg, wydaje nam się niemożliwa lub zbyt trudna? Jeśli chciałbyś dowiedzieć się: jak stać się takim człowiekiem, jakiego Bóg miał na myśli, kiedy Cię stwarzał? jak dostrzegać Boży palec, wskazujący Ci kierunek, w którym powinieneś pójść? To przez tę książkę Bóg, krok po kroku, wyprowadzi Cię z ciemności, w jakiej się teraz znajdujesz, do prawdziwego i cudownego światła Jego obecności. Ta książka doda Ci odwagi, abyś stawił czoło życiowym rozczarowaniom i wyzwaniom. ….

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, Msza Św o uzdrowienie, o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu, Wiara, życie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.