XX Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

XX Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym – Częstochowa 2015 – cz.1


Piątek – Dzień Animatora 15.05.2015– Hala Polonia
 

obrazek=> Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej -Ralph Martin – ”Jeśli się zatrzymałeś, nie czujesz aby twój rozwój duchowy szedł do przodu to sięgnij właśnie po książkę GŁODNI BOGA. Po jej przeczytaniu znowu weszłam na górkę i małymi krokami idę do przodu. Warto ją mieć i co jakiś czas wracać do jej przeczytania…”
 

XX Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym – cz.2

 

obrazek => ŻYĆ W DUCHU ŚWIĘTYM – Ks. Michał Olszewski SCJ -Wszystkie wskazówki, sugestie i wezwania, które znalazły się w tych rekolekcjach, przeniknięte są siłą świadectwa – osobistego świadectwa autora, jak również świadectwa osób, z którymi się zetknął w trakcie swojej posługi. Ksiądz Michał korzysta przy tym znakomicie ze wspaniałego daru opowiadania, którym obficie obdarzył go Pan. Przywołuje przykłady niesamowitego działania Ducha Świętego w postaci nawróceń, uzdrowień, uwolnień od działania złych duchów i wielu innych…..

 

XX Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym – cz.3

 

obrazek=> Duch Święty a Eucharystia. Strumienie nowego życia – Ks. Krzysztof Guzowski – Książka tchnie nowością i jest niezwykle cennym uzupełnieniem publikacji na temat Eucharystii, nie tylko od strony doktryny o Duchu Świętym, lecz także dzięki kontemplacyjnemu spojrzeniu na sprawę obecności i działania Osób Trójcy Świętej w misterium eucharystycznym. Ksiądz Krzysztof Guzowski odtwarza z bogatej tradycji chrześcijańskiej wizję sakramentu Euchrystii jako szczególnego dzieła Ducha Świętego oraz ułatwia nam dostęp do tej prawdy w postaci przystępnych obrazów.…..
 

XX Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym – cz.4


JASNA GÓRA
 

obrazek=> Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch – Ks. Jan Reczek – Ks. Jan Reczek, odwołując się do własnego doświadczenia w posługiwaniu nimi, przedstawia rolę i sposób przejawiania się dzisiaj charyzmatów: czynienia cudów, prorokowania, języków i ich tłumaczenia, uzdrawiania, rozeznawania duchów, wiary oraz mądrości i poznania. Opowiada również o Odnowie w Duchu Świętym, współczesnych zagrożeniach duchowych oraz walce z demonami w osobistym i społecznym życiu chrześcijan.…..

 

XX Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym – cz.5


 

obrazek=> Kiedy Duch przychodzi z mocą – Peter Herbeck – „Książka ukazuje światłość i moc Bożą, jaśniejącą w codziennych zdarzeniach, czyli błogosławieństwo charyzmatycznej odnowy. Peter Herbeck bardzo żywo owo błogosławieństwo przedstawia, dając proste, świetnie napisane świadectwo tego, czego doznał i co widział.” ks. Francis Martin …..

obrazek=> DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I NOWA PIĘĆDZIESIĄTNICA – O. Emilien Tardif – W tej książce ojciec Tardif przedstawia nie tyle swoją historię życia, co historię działającej w nim łaski Bożej i niezwykłe wydarzenia, które były jego udziałem. Z książki tej dowiemy się, czym są w istocie są charyzmaty i jak ważną rolę odgrywają w posłudze i życiu Kościoła. Otrzymujemy też rady i nauczanie dotyczące uzdrowienia fizycznego i duchowego.…

obrazek=> Życie z Duchem Świętym [audiobook] – M.M. Topolscy, Artur Wenner SJ – Sesja przynosi odpowiedź na wiele pytań: czy charyzmaty są konieczne do zbawienia? co Ojcowie Kościoła mówią o charyzmatach? kim jest Duch Święty dla chrześcijanina? czy umiemy przyjmować dary Ducha Świętego na co dzień?…

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.