On Was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem – ks. Sławomir Płusa.

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

On Was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem – ks. Sławomir Płusa.

 
17 maja 2014 – Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym.
 
KSIĄŻKI O DUCHU ŚWIĘTYM I JEGO DARACH:
 

obrazek => ŻYĆ W DUCHU ŚWIĘTYM – Ks. Michał Olszewski SCJ -Wszystkie wskazówki, sugestie i wezwania, które znalazły się w tych rekolekcjach, przeniknięte są siłą świadectwa – osobistego świadectwa autora, jak również świadectwa osób, z którymi się zetknął w trakcie swojej posługi. Ksiądz Michał korzysta przy tym znakomicie ze wspaniałego daru opowiadania, którym obficie obdarzył go Pan. Przywołuje przykłady niesamowitego działania Ducha Świętego w postaci nawróceń, uzdrowień, uwolnień od działania złych duchów i wielu innych…..

obrazek=> Duch Święty a Eucharystia. Strumienie nowego życia – Ks. Krzysztof Guzowski – Książka tchnie nowością i jest niezwykle cennym uzupełnieniem publikacji na temat Eucharystii, nie tylko od strony doktryny o Duchu Świętym, lecz także dzięki kontemplacyjnemu spojrzeniu na sprawę obecności i działania Osób Trójcy Świętej w misterium eucharystycznym. Ksiądz Krzysztof Guzowski odtwarza z bogatej tradycji chrześcijańskiej wizję sakramentu Euchrystii jako szczególnego dzieła Ducha Świętego oraz ułatwia nam dostęp do tej prawdy w postaci przystępnych obrazów.…..

obrazek => Katolicki pomocnik towarzyski -Sławomir Zatwardnicki„Podobno jest Pan praktykującym katolikiem. To dziwne, przecież sprawia Pan wrażenie człowieka myślącego. Jak można w dzisiejszych czasach wierzyć w nieomylność papieża, w zmartwychwstanie Jezusa. Czy naprawdę uważa Pan, że antykoncepcja jest grzechem? Jeżeli już chce Pan wierzyć w Boga, to po co Panu Kościół? Przecież to umierająca, zdegenerowana instytucja”. Znacie to? Oczywiście, że znacie. Wiele razy musieliście się tłumaczyć ze swojego światopoglądu, czasem brakowało wam już argumentów. Książka ta to zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Miejcie ją zawsze pod ręką…

obrazek=> Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej -Ralph Martin – ”Jeśli się zatrzymałeś, nie czujesz aby twój rozwój duchowy szedł do przodu to sięgnij właśnie po książkę GŁODNI BOGA. Po jej przeczytaniu znowu weszłam na górkę i małymi krokami idę do przodu. Warto ją mieć i co jakiś czas wracać do jej przeczytania…”

obrazek=> Bóg daje charyzmaty -Ks. Michał Olszewski SCJ – Ks. Michał Olszewski pokazuje, jak powinna wyglądać wspólnota chrześcijańska i w jaki sposób posługiwać w niej charyzmatami, aby przynosiły one naprawdę obfite owoce..…..

obrazek => BÓG VS CIERPIENIE. DLACZEGO BÓG NIE CHCE, ŻEBYŚ CIERPIAŁ? – Ks. Marek Dziewiecki – „Zapomnij o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by przez te kilka godzin nagrania Jezus Ciebie zaskoczył. Słuchaj tak, jakbyś po raz pierwszy w życiu słyszał o tym, co Jezus mówi na ten temat oraz jak sam odnosi się do cierpienia” -Ks. Marek Dziewiecki..

obrazek=> Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch – Ks. Jan Reczek – Ks. Jan Reczek, odwołując się do własnego doświadczenia w posługiwaniu nimi, przedstawia rolę i sposób przejawiania się dzisiaj charyzmatów: czynienia cudów, prorokowania, języków i ich tłumaczenia, uzdrawiania, rozeznawania duchów, wiary oraz mądrości i poznania. Opowiada również o Odnowie w Duchu Świętym, współczesnych zagrożeniach duchowych oraz walce z demonami w osobistym i społecznym życiu chrześcijan.…..

obrazek=> Kiedy Duch przychodzi z mocą – Peter Herbeck – „Książka ukazuje światłość i moc Bożą, jaśniejącą w codziennych zdarzeniach, czyli błogosławieństwo charyzmatycznej odnowy. Peter Herbeck bardzo żywo owo błogosławieństwo przedstawia, dając proste, świetnie napisane świadectwo tego, czego doznał i co widział.” ks. Francis Martin …..

obrazek=> DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I NOWA PIĘĆDZIESIĄTNICA – O. Emilien Tardif – W tej książce ojciec Tardif przedstawia nie tyle swoją historię życia, co historię działającej w nim łaski Bożej i niezwykłe wydarzenia, które były jego udziałem. Z książki tej dowiemy się, czym są w istocie są charyzmaty i jak ważną rolę odgrywają w posłudze i życiu Kościoła. Otrzymujemy też rady i nauczanie dotyczące uzdrowienia fizycznego i duchowego.…

obrazek=> Życie z Duchem Świętym [audiobook] – M.M. Topolscy, Artur Wenner SJ – Sesja przynosi odpowiedź na wiele pytań: czy charyzmaty są konieczne do zbawienia? co Ojcowie Kościoła mówią o charyzmatach? kim jest Duch Święty dla chrześcijanina? czy umiemy przyjmować dary Ducha Świętego na co dzień?…

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja, Msza Św o uzdrowienie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.