”Bóg jest wierny” – świadectwo Katie Hartfiel

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

„Bóg jest wierny” – świadectwo Katie Hartfiel

Wspaniałe świadectwo Katie Hartfiel
http://steubenville.org/
 

obrazekZobacz więcej => Chcę być szczęśliwa. Tylko dla dziewcząt – Beata Mądra, Marcin Mądry– Książka adresowana do nastolatek. Napisana prostym i przystępnym językiem, przybliża trudny temat czystości przedmałżeńskiej. Bez moralizowania i owijania w bawełnę odpowiada na pytania…

 

Boży plan dla Ciebie

 

obrazek => Zakochanie… i co dalej?. Jacek Pulikowski -Książka ta jest pierwszym krokiem do szczęśliwego małżeństwa. Pomyśl o radosnym czasie zakochania, chodzenia ze sobą, narzeczeństwa i nie zmarnuj go! Wykorzystaj cenne wskazówki autora dla dobra twojego i przyszłego współmałżonka…

=> BŁOGOSŁAWIONA, PIĘKNA I NIEZWYKŁA. JAK ŚWIĘTOWAĆ DAR KOBIECOŚCI – Pat Gohn– Odkryj swoją wspaniałą godność jako kobiety, dary, które otrzymałaś od Boga i misję, jaką ci powierzył. Przekonaj się, że naprawdę jesteś błogosławiona, piękna i niezwykła…..

obrazek=>PROBLEMY Z SEKSUALNOŚCIĄ. ODPOWIEDZI NA DYLEMATY MŁODYCH CHRZEŚCIJAN -Ks. Marek Dziewiecki –  – W tej książce znajdziesz odpowiedzi na autentyczne pytania stawiane przez mlodych ludzi. Zostały one zebrane przez redakcję popularnego młodzieżowego kwartalnika „eSPe”, a o odpowiedź został poproszony ks. Marek Dziewiecki, kapłan i psycholog, jeden z najpopularniejszych autorów katolickich. W swoich odpowiedziach ks. Marek nie głosi kazań, nie moralizuje, lecz spokojnie odnosi się do wątpliwości, które dręczą młodych ludzi. Posługuje się przy tym zrozumiałym, a jednocześnie precyzyjnym językiem….

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, English, Filmiki ewangelizacyjne, Katechezy, Konferencje dla Kobiet - video, Miłosierdzie Boże, Rekolekcje dla młodzieży, Świadectwa video, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.