Uwielbienie

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nagranie pochodzi z organizowanego przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji oraz zespół Razem za Jezusem Wieczoru Chwały. Wieczory Chwały są cyklicznym wydarzeniem w Lublinie. Więcej informacji o całej działalności środowiska ewangelizacji można znaleźć na www.razemzajezusem.pl oraz snepallotyni.pl
 

Razem za Jezusem- Zbawiciel (Mighty to save)

Piosenka dla wszystkich, którzy doświadczyli lub pragną doświadczyć Zbawienia, które niesie zmartwychwstały, dziś żyjący i królujący na wieki Jezus Chrystus. Zmartwychwstał Jezus, pokonał śmierć.

 

obrazek => Moc uwielbienia – Merlin R. Carothers – Modlitwa uwielbienia może dokonać autentycznych cudów w Twoim życiu. Dzięki tej książce nauczysz się tak modlić…….

 

Razem za Jezusem – Pieśń Objawienia (revelation song)

 

obrazek=> Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej -S. Ann Shields -Jeśli masz słabą wiarę… Jeśli wciąż nie potrafisz znaleźć czasu na modlitwę… Jeśli jesteś niecierpliwy… Jeśli Twoja modlitwa za innych tylko pogarsza sytuację… Jeśli chciałbyś mieć wiarę tak żywą, tak gorącą, tak mocną… Taką wiarę, żebyś bez wątpliwości mógł powiedzieć, że Chrystus żyje w Twoim sercu… Zajrzyj do tej książki.….

 

Razem za Jezusem – Niepojęty, niezmierzony (Indescribable)

 

obrazek => Rozmowy z Bogiem. Tom II: Wielki Post i Wielkanoc – Francisco F. Carvajal – Niniejsza książka stanowi doskonały suplement do Wielkiego Postu. Pozwala także osobom zabieganym pochylić się codziennie wieczorem nad rozważanymi czytaniami i przy okazji zachwycić się tym jak doskonale są ułożone w czasie Wielkiego Postu, aby przygotować się do Misterium Męki Pańskiej i Zmartwychwstania.…….

 

Razem za Jezusem- Dzięki Ci Maryjo (Thanking blessed Mary)

 

obrazek => MODLITWA EWANGELIĄ NA KAŻDY DZIEŃ T. 2 WIELKI POST I WIELKANOC – Ks. Krzysztof Wons SDS – zawieraja wprowadzenia do codziennej liturgii, ale też może być użyteczna poza nią, poza liturgią i kościołem, po prostu, w domu, w którym w chwili ciszy, w ciągu zaledwie 10 minut, w oderwaniu się od sprzątania go, gotowania obiadu czy „ślęczenia” przy komputerze, albo – co gorsza – „nic nie robienia”, z jej pomocą można wyciszyć się i trochę podumać o życiu, o potrzebie Boga, o tym, co dobre…, a może swoje codzienne sprawy polecić Bogu w krótkiej modlitwie…, z jej pomocą……….

 

Razem za Jezusem – Przyjdź jak deszcz

 

obrazek=> WIELKOPOSTNA KROPLÓWKA – Ks. Eugeniusz Burzyk – Ciągle gdzieś biegniemy, pracujemy, brakuje nam czasu na refleksje, a co dopiero jakieś głębsze zastanowienie się nad swoim życiem, na rozważania duchowe.. To jest książka właśnie dla takich zabieganych ludzi. Znajdziesz w niej nie tylko krótkie i bardzo konkretne rozważania, lecz także wyjaśnienia podstawowych kwestii związanych z Wielkim Postem, które nawet osobom mającym bardzo mało czasu pomogą przeżyć ten okres lepiej.….

 

Razem za Jezusem- Jezus Drogą (One way)

 

obrazek=> Ogień w moim sercu. Klucz do życia pełnego miłości i modlitwy -S. Ann Shields -Opisuje ona tutaj, jak odpowiadać na łaskę Ducha Świętego i jakie powinny być podstawowe priorytety w naszym życiu osobistym i modlitewnym. Pokazuje, że mamy w naszej dyspozycji moc przemieniania naszych rodzin, sytuacji zawodowych i relacji. Moc, pochodzącą z miłości Boga, która – wlewana w nas – może być przelewana na innych. Drogą zaś do przyjęcia tej miłości i sposobem przekazywania jej innym jest modlitwa.….

 

Razem za Jezusem- Twoja Miłość

 

 

Razem za Jezusem – Czas Eliasza „Days of Elijah”

 
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Msza Św o uzdrowienie, Muzyka religijna, Uwielbienie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.