o. Józef Witko – Rekolekcje ”Uzdrowienie przez przebaczenie”

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

o. Józef Witko OFM – Rekolekcje ”Uzdrowienie przez przebaczenie” – cz.1 (20.02.2015)

 

Ojciec Józef Witko to franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego. Od kilkunastu lat odprawia msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Znany w całej Polsce, a także za granicą rekolekcjonista jest autorem książek, m.in. „Obyś skutecznie mi błogosławił”, „Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku”, „Uzdrawiająca moc Ducha Świętego”. (zambrow.org)
 

o. Józef Witko OFM – Rekolekcje cz.2 (21.02)

 

o. Józef Witko OFM – Rekolekcje cz.3 (21.02)

 

o. Józef Witko OFM – Rekolekcje cz.4 (22.02)

 

obrazek=> Uzdrawiająca moc przebaczenia – O. Józef Witko OFM – Autor książki udowadnia, że przebaczenie – choćby wydawało się bardzo trudne – jest możliwe. Dzięki Bożemu działaniu nawet najbardziej zranione, złamane serce zdolne jest przebaczyć nie tylko urazę, ale też najgorsze krzywdy.…..

obrazek=> Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną! – O. Józef Witko OFM – W swojej najnowszej książce Ojciec Józef Witko OFM prowadzi czytelnika, aby w świetle i mocy Słowa Bożego mógł na nowo doświadczyć Żywego Boga. Medytacje nad Pismem Świętym, modlitwy i świadectwa mają pomóc otworzyć się człowiekowi na zbawczą moc Chrystusa, który pragnie uzdrowić całego człowieka, nie tylko serce, pamięć, uczucia, ale też jego ciało.

obrazekkliknij => NIE BÓJ SIĘ, WIERZ TYLKO. O DROGACH UZDROWIENIA DUCHOWEGO I FIZYCZNEGO – O. Józef Witko OFM – Ojciec Józef Witko OFM zaprasza nas ponownie do wspólnej modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne. Tym razem szczególnym tematem stają się nasze lęki, zwątpienia i uwikłanie w grzech jako przeszkody oraz wiara w Chrystusa, jako jedyna droga do prawdziwego uzdrowienia i wolności.
obrazek=> Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku! – O. Józef Witko OFM, Grzegorz Sokołowski – Często w tych najtrudniejszych chwilach życia, kiedy tracimy już nadzieję, w nasze serca wkrada się zwątpienie. Gdzie jest Bóg? Dlaczego na to pozwala? Czy zapomniał o nas? Wtedy najbardziej tęsknimy za Jego obecnością, ale nie starcza nam sił nawet na to, by się pomodlić. Wszystko stracone.A jednak właśnie wtedy, w najbardziej ponurych ciemnościach naszego zwątpienia, najłatwiej przeoczyć cichą i wierną obecność Pana. Wtedy, kiedy nie ma już żadnej nadziei, On przychodzi i mówi do nas jak do Gedeona: „Pokój z tobą! Nie bój się niczego! Nie umrzesz”…

obrazek=> Obyś skutecznie mi błogosławił. Modlitwy i rozważania o uzdrowieniu – O. Józef Witko OFM – Jabes jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci Starego Testamentu – jego imię pojawia się niespodziewanie pośród genealogicznych zapisów w 1 Księdze Kronik. O Jabesie wiemy tylko tyle, że cierpiał, a gdy poprosił Boga o łaskę, On go wysłuchał. Ojciec Witko, zainspirowany prostą i skuteczną modlitwą Jabesa, uczynił jego właśnie najważniejszą postacią w swojej najnowszej książce.Rozważając problem ludzkiego cierpienia oraz łaskę uwolnienia od bólu, jaką może obdarzyć nas dobry Bóg, autor przedstawia niezwykłą, a jednocześnie prostą prawdę: Bóg uzdrawia nas poprzez swoje słowo. To Dobra Nowina przynosi nam zbawienie i ulgę w cierpieniu. „Tam, gdzie jest głoszone słowo, tam przybywa Jezus i mocą Ducha Świętego, uzdrawia i uwalnia wszystkich, którzy tego oczekują i pragną”.…..

obrazek=> Oto uzdrowię Ciebie. Jak otworzyć się na łaskę uzdrowienia – O. Józef Witko OFM – „Rozważania tekstów biblijnych dotyczących zaufania Bogu i modlitwy jako warunków relacji ze Stwórcą. Książka zawiera również świadectwa osób dotkniętych łaską uzdrowienia”.…..

obrazek=> Uzdrawiająca moc Ducha Świętego – O. Józef Witko OFM – Niniejsza książka zawiera świadectwo posługi ojca Józefa. Znajdziemy w niej konferencje na temat uzdrowienia duchowego i fizycznego, życia wewnętrznego i modlitwy. Książka zawiera również teksty modlitw o uzdrowienie – fizyczne, wewnętrzne, uzdrowienie wspomnień i relacji rodzinnych. Jednak najważniejszą jej częścią jest zbiór poruszających świadectw uczestników…

obrazek=> Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba – O. Józef Witko OFM – Książka ta jest zachętą, aby podążając śladem biblijnych postaci, ostatecznie zerwać ze złem, ale także uświadamia nam, że należy prosić Boga o wstawiennictwo za wszystkich naszych przodków. W ten sposób zbawienna łaska może dotknąć również ich, niosąc Boże błogosławieństwo wszystkim następnym pokoleniom. W książce znajdziemy teksty modlitw o uzdrowienie międzypokoleniowe, jak również liczne świadectwa tych, którzy doświadczyli zbawiennych owoców takiej modlitwy.…..

obrazek=> Jezus chce cię uzdrowić -O. Piotr Różański SP – Jezus Chrystus pragnie Cię uwalniać od twoich słabości, chorób i problemów. Chce, byś doświadczał w pełni Bożego błogosławieństwa. Ale nie uczyni tego wbrew Twojej woli.Oczekuje od Ciebie współpracy z łaską, której udziela. Pomocą w tym służyć może ta książka, dla której inspiracją były rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, prowadzone przez autora.…..

Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, Msza Św o uzdrowienie, o. Witko Józef, Rekolekcje WIELKOPOSTNE, Uzdrowienie wewnętrzne, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „o. Józef Witko – Rekolekcje ”Uzdrowienie przez przebaczenie”

 1. Sylweter pisze:

  Prosze ucrtonienie z udaru azazem poznac wkocu kobiete I jebyc camotny posze z calego serca Zd-Wola dziekuje z calego serca

 2. MARIA pisze:

  PROSZE O ŁASKĘ UZDROWIENIA DLA MNIE

 3. Maria SKORIN pisze:

  Sluchajac rekolekcji na internecine pragnienie widziec Polske jest mi bardzo bolesne Bywam w Australi jusz 61 lat ale Swiety Borze jak slucalam rekolekcji Juzefa Witko i innne teraz majac 73 lat wieku nauczylam sie modlic kochana nasza Polsko Niech Cie Bug Blogoslawi i Rodakow kturzy tak pieknie pottafoaja Sie modlic Bug Zwami MARIA SKORIN z rodziny Hubert z Zamyslowa

 4. Matka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o przemianę serca, uzdrowienie, uwolnienie Marty i Anity oraz jak najszybsze je rozłączenie.

 5. Krystyna pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o uzdrowienie mojej córki z ciężkiej choroby psychicznej. Bóg zapłać.

 6. Andrzej Matulewicz 30.12.2017 Wielka Brytania. pisze:

  Andrzej Prosze o modlitwe za moja rodzine,o swiatlo nawrocenia dla mojej zony Beaty,o przebaczenie i pojednanie o milosc w rodzinie miedzy zona i dziecmi.Od ponad trzech lat pomimo wielu modlitw,moja zona nie dazy do przebaczenia i pojednania miedzy nami,nastawia dzieci co w rezultacie jest wielkim utrudnieniem do zgody i pojednania miedzy nami!Brakuje mi juz sil!zlo tak mocno zaatakowalo moja rodzine ze sam juz nie wim jak sobie z tym porazdzic!prosze o modlitwe Uwolnienia i Uzdrowienia dla nas i naszej Rodziny,z Panem Bogiem!

 7. Córka Agnieszka pisze:

  Porsze o modlitwę o uzdrowienie mojej mamy leży ciężko chora ma 2raki i ma przezuty lekaze nie robią nadzieji Grazyna Głąb Lublin Bóg zaplac

 8. alicja pisze:

  szczęść Boże proszę o modlitwę za rodzinę , która straciła w wypadki samochodowym córkę, która była w stanie błogosławionym w ósmym miesiącu Bóg zapłać

 9. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę uwolnienia od nałogu mojego chrześniaka oraz o łaskę opamiętania i nawrócenia dla niego i jego żony,proszę też o łaskę przebaczenia i uzdrowienie dla Justyny i Marcina,aby odnaleźli drogę do Boga.Amen

 10. ewa pisze:

  Szczęsc Boże. Prosze o uzdrowienie relacji miedzy moją córka i jej partnerem, o miłość, wzajemny szacunek, nawrócenie,aby Bóg prowadził ich za rekę.

 11. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.